reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym

reklama
Dziewczyny, pomocy! Nie mam się kogo poradzić 🙁 Wiem tylko, że moja koleżanka tak miała i była w ciąży. 3 dni przed okresem zrobiłam test ciążowy i wyszła taka bladziutka druga kreska. Wiem, ze powinnam poczekać do okresu, na pewno powtórzę w dniu miesiaczki, ale co myslicie? Jakie są Wasze doświadczenia?
 

Załączniki

  • 8F1756A0-E417-43C7-B437-C3613C3C1110.jpeg
    8F1756A0-E417-43C7-B437-C3613C3C1110.jpeg
    333,4 KB · Wyświetleń: 823
Dziewczyny, pomocy! Nie mam się kogo poradzić 🙁 Wiem tylko, że moja koleżanka tak miała i była w ciąży. 3 dni przed okresem zrobiłam test ciążowy i wyszła taka bladziutka druga kreska. Wiem, ze powinnam poczekać do okresu, na pewno powtórzę w dniu miesiaczki, ale co myslicie? Jakie są Wasze doświadczenia?
Oczywiście warto powtórzyć ale na moje kreska jest😉 a kiedy robiłaś? Bo najlepiej z rana
 
Dziękuję 💚 Tak już się zestresowałam, że nie wiem, jak wytrzymam do rana 🙈 Aj... emocje...Ale nie chcę się nakręcać kurczę :/
Wiem i doskonale rozumiem. Ja co prawda na dniach powinnam rodzić 🤣 ale doskonale pamiętam też ten moment. Nie umawiaj sie tylko za wcześnie do lekarza najlepiej w 6t możesz jeszcze zrobić badanie beta hcg i po 48 h powtórzyć. Prawidłowy przyrost powinien byc o min 66% ale jeżeli czujesz się dobrze to poprostu spr wszystko u gina. Powodzenia
 
Wiem i doskonale rozumiem. Ja co prawda na dniach powinnam rodzić 🤣 ale doskonale pamiętam też ten moment. Nie umawiaj sie tylko za wcześnie do lekarza najlepiej w 6t możesz jeszcze zrobić badanie beta hcg i po 48 h powtórzyć. Prawidłowy przyrost powinien byc o min 66% ale jeżeli czujesz się dobrze to poprostu spr wszystko u gina. Powodzenia
Dziękuję i życzę Tobie i maleństwu dużo zdróweczka! Gratuluję 😊😊
 
Dziewczyny, pomocy! Nie mam się kogo poradzić 🙁 Wiem tylko, że moja koleżanka tak miała i była w ciąży. 3 dni przed okresem zrobiłam test ciążowy i wyszła taka bladziutka druga kreska. Wiem, ze powinnam poczekać do okresu, na pewno powtórzę w dniu miesiaczki, ale co myslicie? Jakie są Wasze doświadczenia?

Powtórzyłaś test dzisiaj?
Bo na tym ja widzę cień ;)
 
reklama
Powtórzyłaś test dzisiaj?
Bo na tym ja widzę cień ;)
Słuchaj, powtórzyłam i to samo :( myślałam, że w 13 dniu po owulacji już będzie wyraźniejsza... Także pierwsze emocje już opadły i patrzę na to trochę chłodniej, biorąc pod uwagę fakt, że mogę nie być w ciąży
 
Do góry