reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym

reklama
Dzis jest dopiero 2 dzien spóźnionej@ a 17 października mialam delikatne plamienie i potem to przeszlo może to bylo dopiero zagniezdzenie? Owulka od 1-7 października sprawdze w środę bete albo jutro
Ja mialam pierwsza betę 70, 3 dni po spodziewanej @, jednorazowe plamienie mialam dzien po spodziewanej miesiączce. Dziś robiłam betę drugi raz po 4 dniach i mam 283,5 :) Także powtórz będę za dwa dni, bo ja nie miałam takiej możliwości i sprawdź czy dobrze przyrasta :)
 
Beta i progesteron do zbadania i wierzyć że musi być dobrze =) ps. Gratuluję
Zbadaj progesteron koniecznie, bo ja miałam za mały i dostałam luteine dopochwowo :) od tamtej pory skończyły się uporczliwe skurcze macicy itp. Wydaje mi sie, że dzięki temu utrzymuje ciążę, bo wcześniej się źle czułam, cały czas bolało mnie podbrzusze, dlatego miej to na uwadze :)
 
Dziewczyny wynik 129 czyli pieknie rośnie a progesteron 15,45 jest ok? Kiedy mam isc do lekarza bo przy takiej becie nic nie będzie jeszcze widac tak? Kurcze boje sie jeszcze cieszyć
 
reklama
Do góry