reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście ciążowym

Załączniki

  • Screenshot_20191017_133621.jpg
    Screenshot_20191017_133621.jpg
    62,8 KB · Wyświetleń: 1 725
reklama
Miałam podobnie, blade kreski na testach. Pierwsza beta 148, druga 189, trzecia 290, czwarta 200. Od początku był słaby przyrost no i spadek bety na koniec. Nie udało się...
 
Miałam podobnie, blade kreski na testach. Pierwsza beta 148, druga 189, trzecia 290, czwarta 200. Od początku był słaby przyrost no i spadek bety na koniec. Nie udało się...
Przykro mi... Ja idę dzisiaj do ginekologa skonsultować wyniki, badań dziś nie robie, bo nie ma sensu dzien po dniu, a laboratoria jutro nie działają. Więc zrobię w poniedziałek.
 
Dostałam luteine 100 mg 2xdziennie dopochwowo. Mam przez 2 tygodnie co 2 dni sprawdzać betę i jeśli będzie przyrastac to na początku listopada przyjść na pierwsze usg. :)
Przez 2 tygodnie co 2 dni? Kobieto fortunę wydasz a nie wiem co te informacje mają dać lekarzowi... To jakiś dziwny wymysł!

Powiedział po co mąż robić badanie co 2 dni?
 
Przez 2 tygodnie co 2 dni? Kobieto fortunę wydasz a nie wiem co te informacje mają dać lekarzowi... To jakiś dziwny wymysł!

Powiedział po co mąż robić badanie co 2 dni?
Od poniedziałku do piątku czyli np we wtorek i czwartek i potem za tydzień też we wtorek i czwartek... Bo ja miałam problemy ogólnie jeśli chodzi o ciążę i chodzi o to by sprawdzić czy ciąża się dobrze rozwija. Dla mnie pieniądze nie grają roli :)
 
reklama
Czyli 2 razy w tygodniu. Ok, to już nie brzmi tak strasznie. Wyobrażałem sobie, że po kilku pobraniach zaczynają szukać żył gdzieś poza rękami [emoji23]

Jeśli to ma Cię uspokoić, to oczywiście rób. Ja pierwszą ciążę poroniłam i też co 2 dni biegałam na betę. Dla mnie to był koszmar, ciągły stres a i tak okazało się, że nic mi to nie dało.

Niestety w tak wczesnej ciąży nie mamy na nic wpływu. :(

Życzę aby wszystko było ok u Ciebie [emoji8] Włącz tryb leniwej księżniczki i znajdź coś co Cię relaksuje. :)
 
Do góry