reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blada kreska na tescie ciazowym

majtaj89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zrobilam test maz i wszyscy mówią zebym nie cieszyła sie za bardzo a jakie jest wasze zdanie?
20191104_220300.jpg
20191104_220247.jpg
20191104_220247.jpg

reklama

Madlein

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ale dupek. Brak słów. Chociaż mi przy becie 250 też tak powiedział jeden gbur. Na szczęście nie odpuściłam, poszłam do drugiego lekarza i dostałam duphaston na podtrzymanie ciąży. I tak oto mam teraz wspaniałego 9-cio latka.
Koniecznie po dwóch dniach od pierwszego wyniku powtórz betę. I spróbuj dostać się do swojego stałego lekarza, jeśli takiego masz. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze.

majtaj89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale dupek. Brak słów. Chociaż mi przy becie 250 też tak powiedział jeden gbur. Na szczęście nie odpuściłam, poszłam do drugiego lekarza i dostałam duphaston na podtrzymanie ciąży. I tak oto mam teraz wspaniałego 9-cio latka.
Koniecznie po dwóch dniach od pierwszego wyniku powtórz betę. I spróbuj dostać się do swojego stałego lekarza, jeśli takiego masz. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze.
Moj lekarz dopiero we wtorek pozostaję mi tylko czekać i powtórzyć bete. I nie robić sobir nadzieji przez wczorajszy dzien. :/

Gosc m

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Okres spóźnial mi się 5 dni zrobiłam dziś test, wydaje mi się że jest plusik, aLe również dostałam plamienia brązowego z pół godziny później.Testy również robiłam wczoraj i przedwczoraj, ale były negatywne . Niestety mieszkam za granicą i ciężko jest zrobić beta HCG. Miał ktoś podobnie?

Załączniki

Ostatnia edycja:

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Okres spóźnial mi się 5 dni zrobiłam dziś test, wydaje mi się że jest plusik, aLe również dostałam plamienia brązowego z pół godziny później.Testy również robiłam wczoraj i przedwczoraj, ale były negatywne . Niestety mieszkam za granicą i ciężko jest zrobić beta HCG. Miał ktoś podobnie?
Cień widzę. U mnie to wyglądało tak 5 dni przed @:

Załączniki

majtaj89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Widać cień ale skoro pozostałe wyszły negatywne to nie wiem czemu. Zresztą najlepiej jak masz możliwość udaj się do lekarza może tam sa lepsi niz u nas bo mi przy becie 25.38 powiedzieli ze nie ciąża. Życzę powodzenia

reklama

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Widać cień ale skoro pozostałe wyszły negatywne to nie wiem czemu. Zresztą najlepiej jak masz możliwość udaj się do lekarza może tam sa lepsi niz u nas bo mi przy becie 25.38 powiedzieli ze nie ciąża. Życzę powodzenia
Skoro powiedzieli Ci coś takiego to mogłaś zgłosić to na infolinii NFZ i złożyć skargę na lekarza, który Ci tak powiedział.
Jeśli masz wynik badania BETA HCG na poziomie powyżej 5 to nie mają prawa odmówić Ci pomocy. Możesz to również zgłosić. Ale nie zmienia to faktu, że i tak niczego na usg nie byłoby widać przy takim wyniku i jedynie mogliby powtórzyć badanie, sprawdzić przyrost i przepisać leki podtrzymujące.

majtaj89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Skoro powiedzieli Ci coś takiego to mogłaś zgłosić to na infolinii NFZ i złożyć skargę na lekarza, który Ci tak powiedział.
Jeśli masz wynik badania BETA HCG na poziomie powyżej 5 to nie mają prawa odmówić Ci pomocy. Możesz to również zgłosić. Ale nie zmienia to faktu, że i tak niczego na usg nie byłoby widać przy takim wyniku i jedynie mogliby powtórzyć badanie, sprawdzić przyrost i przepisać leki podtrzymujące.
Tak wiem ale zważając ze to był wieczór i dlugi weekend to mogłam sobie dzwonić i robić cuda. Więc pozostała nadzieją że ten cud który sie zdarzył przetrwał

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Blada kreska na tescie Potrzebuję porady 58
C Druga blada kreska na tescie Potrzebuję porady 32
Kinga245 Blada kreska i miesiaczka Potrzebuję porady 12
A Blada kreska i niska beta Potrzebuję porady 15
K Blada kreska na teście Ciąża, poród, połóg 8
S Cień cienia czy zwidy ? Staramy się 6
Alex228 niepewny test Staramy się 11
michalina_jakuboszczak@o2 Druga kreska blada... Potrzebuję porady 25
K Blada kreska Ciąża, poród, połóg 4
Szyszka kata O czym świadczy taka beta hcg Potrzebuję porady 10
Unanime Pozytywny i negatywny wynik testu ciążowego Staramy się 19
K Druga blada kreska? Staramy się 8
paulinika Blada kreska testu ciążowego Ciąża, poród, połóg 37
Otulka5 2 blada kreska Potrzebuję porady 50
N Test ciążowy- druga blada kreska Potrzebuję porady 53
S Czy to moze być ciąża pomóżcie Staramy się 23
K Czy to ciąża? Potrzebuję porady 31
LadySnow Blada kreska przed okresem Potrzebuję porady 11
R Test ciążowy Potrzebuję porady 24
P Blada kreska na teście ciążowym Staramy się 76
G Blada kreska na teście a kilka dni później miesiączka BB położna radzi mamom 6
Gofer333 Blada kreska widoczna pod swiatlem Potrzebuję porady 12
P 2 razy test z blada kreska kilka razy negatywny. Opóźnia się miesiączka Potrzebuję porady 24
W Test Potrzebuję porady 16
B 2 blada kreska test ciążowy Potrzebuję porady 10
M Wynik testu ciążowego Ciąża po in vitro 20
M Druga blada kreska na teście. Potrzebuję porady 53
K Czy ta blada kreska to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 23
A Test dodatni czy ujemny? 29 dc Potrzebuję porady 39
B 2 blada kreska i miesiączka Potrzebuję porady 5
Anna Kowalska Czy to ciąża? Potrzebuję porady 14
J Blada kreska na teście Potrzebuję porady 37
W Blada kreska Potrzebuję porady 26
P Blada kreska Potrzebuję porady 21
whew_o Blada kreska test ciążowy Potrzebuję porady 35