reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Dziewczyny byłam dzisiaj zrobić betę znowu bo coś mi nie dawało spokoju .
30 grudnia moja beta wynosiła 94,42 a dziś 135,44...
Wydaje mi się że zbyt nie urosła 🙁
 
reklama
Podejrzewam ze lekarz nic mi nie powie niestety, wezmę tylko receptę na luteinę i poczekam cierpliwie. Dzięki ! 😊

dzięki za radę 😊
Dziewczyny byłam dzisiaj zrobić betę znowu bo coś mi nie dawało spokoju .
30 grudnia moja beta wynosiła 94,42 a dziś 135,44...
Wydaje mi się że zbyt nie urosła 🙁
No niestety przyrost jest poniżej normy... Nie widzę tego optymistycznie. Zrób w środę bete jeszcze raz bo albo wybije albo juz bedzie spadać.
 
Ja się tutaj podepnę jestem nowa więc część wszystkim.
Słuchajcie ja do @ mam jeszcze 4 dni.
Dni płodne 03.06-09.06, owulacja 08.06.
11.06. Czyli rowno tydzień temu wycierając się po siusianiu miałam na papierze kilka kropelek bladoróżowej krwi wtedy do okresu jeszcze prawie dwa tygodnie więc od razu osunęłam myśl że to @. 2 razy mialam takie plamienie w ciagu tego jednego dnia i to byl koniec. Raz miałam taka sytuacje jak byłam w ciąży z córką i nigdy więcej nie. Założyłam że może to być krwawienie implatacyjne więc stwierdziłam że zrobię test ciążowy.
Wszystkie testy o czułości 10.
Pierwszy test - 12.06 - negatywny robiony po południu
Drugi test - 14.06 - 2 testy bardzo bardzo blada druga kreską robione rano
Trzeci test - 15.06. - to samo robiony rano
Czwarty test - 17.06. - dalej to samo.. robiony rano
Nie wiem co mam myśleć po podobni jak się już coś pojawia to powinno ciemnieć a tu od tygodnia kreską się nie zmienia.
Jeśli chodzi o objawy przed @ zawsze bolały mnie piersi na tydzień przed @ a teraz nic nawet troszkę. Na objawy ciąży to wiem że może być za wcześnie.
Co myślicie?
 
Ja się tutaj podepnę jestem nowa więc część wszystkim.
Słuchajcie ja do @ mam jeszcze 4 dni.
Dni płodne 03.06-09.06, owulacja 08.06.
11.06. Czyli rowno tydzień temu wycierając się po siusianiu miałam na papierze kilka kropelek bladoróżowej krwi wtedy do okresu jeszcze prawie dwa tygodnie więc od razu osunęłam myśl że to @. 2 razy mialam takie plamienie w ciagu tego jednego dnia i to byl koniec. Raz miałam taka sytuacje jak byłam w ciąży z córką i nigdy więcej nie. Założyłam że może to być krwawienie implatacyjne więc stwierdziłam że zrobię test ciążowy.
Wszystkie testy o czułości 10.
Pierwszy test - 12.06 - negatywny robiony po południu
Drugi test - 14.06 - 2 testy bardzo bardzo blada druga kreską robione rano
Trzeci test - 15.06. - to samo robiony rano
Czwarty test - 17.06. - dalej to samo.. robiony rano
Nie wiem co mam myśleć po podobni jak się już coś pojawia to powinno ciemnieć a tu od tygodnia kreską się nie zmienia.
Jeśli chodzi o objawy przed @ zawsze bolały mnie piersi na tydzień przed @ a teraz nic nawet troszkę. Na objawy ciąży to wiem że może być za wcześnie.
Co myślicie?
Myśle, że najlepiej jakbyś poszła na betę- kreska na teście ciążowym może ciemnieć a nie musi. Mi ściemniała jak będę miałam w kilku tysiącach dopiero. Dopóki nie masz okresu jest szansa na ciąże 🙂
 
Ja się tutaj podepnę jestem nowa więc część wszystkim.
Słuchajcie ja do @ mam jeszcze 4 dni.
Dni płodne 03.06-09.06, owulacja 08.06.
11.06. Czyli rowno tydzień temu wycierając się po siusianiu miałam na papierze kilka kropelek bladoróżowej krwi wtedy do okresu jeszcze prawie dwa tygodnie więc od razu osunęłam myśl że to @. 2 razy mialam takie plamienie w ciagu tego jednego dnia i to byl koniec. Raz miałam taka sytuacje jak byłam w ciąży z córką i nigdy więcej nie. Założyłam że może to być krwawienie implatacyjne więc stwierdziłam że zrobię test ciążowy.
Wszystkie testy o czułości 10.
Pierwszy test - 12.06 - negatywny robiony po południu
Drugi test - 14.06 - 2 testy bardzo bardzo blada druga kreską robione rano
Trzeci test - 15.06. - to samo robiony rano
Czwarty test - 17.06. - dalej to samo.. robiony rano
Nie wiem co mam myśleć po podobni jak się już coś pojawia to powinno ciemnieć a tu od tygodnia kreską się nie zmienia.
Jeśli chodzi o objawy przed @ zawsze bolały mnie piersi na tydzień przed @ a teraz nic nawet troszkę. Na objawy ciąży to wiem że może być za wcześnie.
Co myślicie?
A miałaś jakoś potwierdzoną ta owulację? To plamienie mogło być z nią związane a nie z implantacja. A mozesz pokazać te testy?
 
20230617_203303.jpg

A miałaś jakoś potwierdzoną ta owulację? To plamienie mogło być z nią związane a nie z implantacja. A mozesz pokazać te testy?
 

Załączniki

  • 20230617_203221.jpg
    20230617_203221.jpg
    909 KB · Wyświetleń: 413
reklama
Do góry