reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska testu ciążowego

Wiadomo, że testów pod słońce się nie ogląda, nie odczytuje się powyżej 5 minut itp. itd, ale ja też byłam niesamowicie niecierpliwa i 3 razy taki bladzioch, cień cienia oznaczał ciążę ;) Natomiast w cyklach "nieudanych" test był tak biały, że nawet pod światło nic nie było widać. A ciemne kreski pojawiały się dopiero 3 dni po spodziewanym terminie. Oczywiście, to tylko mój przypadek, inne dziewczyny mogą mieć różne doświadczenia, ja jednak uważam, że to dobry znak i z całego serca Ci życzę, by te kreski codziennie ciemniały! :)
 
reklama
Wiadomo, że testów pod słońce się nie ogląda, nie odczytuje się powyżej 5 minut itp. itd, ale ja też byłam niesamowicie niecierpliwa i 3 razy taki bladzioch, cień cienia oznaczał ciążę ;) Natomiast w cyklach "nieudanych" test był tak biały, że nawet pod światło nic nie było widać. A ciemne kreski pojawiały się dopiero 3 dni po spodziewanym terminie. Oczywiście, to tylko mój przypadek, inne dziewczyny mogą mieć różne doświadczenia, ja jednak uważam, że to dobry znak i z całego serca Ci życzę, by te kreski codziennie ciemniały! :)
To ja miałam tak samo :)
 
Hej dziewczyny.
Od kiedy ppronilam staramy się z mężem o dzidziusia. Dziś 5 dni przed spodziewanym @ zrobiłam sobie test ciążowy bo już nie mogłam wytrzymac. I jest jednak kreska mocno czerwona a druga widoczna tylko pod słońce. Czy to może być ciaza? Tak pragniemy maluszka.
Dodam, że pobolewają mnie jajniki i dół brzucha a brzuch mam taki napapowany wzdęty cały czas.


U mnie na początku też była taka słabiutka kreska, później zrobiłam na następny dzień rano i już była bardziej widoczna. Trzymam kciuki :)
 
Możesz spróbować powtórzyć test, kup ten o czułości 10mlU i zrób z porannego moczu.
Na tym, który wrzuciłaś, nic nie widać, a nie ma sensu testów oglądać pod światło, rozkręcać, robić negatywów zdjęć, bo później tylko większe rozczarowanie...
 
Cześć dziewczyny, podepnę się pod temat jeżeli można 😃 drugi dzień wychodzą mi takie bladziochy, okres planowany dzisiaj, pierwsze dziecko rodziłam 14 lat temu i wtedy od razu dwie grube krechy wyszły a i człowiek młodszy tak się tym wszystkim nie przejmował, teraz prawie 40 na karku i trochę mam nerwa, co sądzicie będzie coś z tego???
 

Załączniki

  • IMG_20200428_122132.jpg
    IMG_20200428_122132.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 530
reklama
Kochana i ciebie to wyraźna drugą kreska gratuluję. U mnie dziś znowu taka blada ze tylko pod światło widać i przy robieniu zdjęcia staje się zupełnie nie widoczna. Aż zaczynam myśleć że mam jakieś urojenia. Teraz już nie robię testu az do dnia okresu czyli jeszcze 4 dni 😔oszaleje🤯.
 
Do góry