reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska testu ciążowego

Cześć dziewczyny, podepnę się pod temat jeżeli można 😃 drugi dzień wychodzą mi takie bladziochy, okres planowany dzisiaj, pierwsze dziecko rodziłam 14 lat temu i wtedy od razu dwie grube krechy wyszły a i człowiek młodszy tak się tym wszystkim nie przejmował, teraz prawie 40 na karku i trochę mam nerwa, co sądzicie będzie coś z tego???

To jest kawał krechy, a nie bladzioch ;) Gratulacje!
 
reklama
Cześć dziewczyny, podepnę się pod temat jeżeli można 😃 drugi dzień wychodzą mi takie bladziochy, okres planowany dzisiaj, pierwsze dziecko rodziłam 14 lat temu i wtedy od razu dwie grube krechy wyszły a i człowiek młodszy tak się tym wszystkim nie przejmował, teraz prawie 40 na karku i trochę mam nerwa, co sądzicie będzie coś z tego???
Gratulacje ,moja taki " bladzioch " kończy 7 miesięcy ha ha
 
Kochana i ciebie to wyraźna drugą kreska gratuluję. U mnie dziś znowu taka blada ze tylko pod światło widać i przy robieniu zdjęcia staje się zupełnie nie widoczna. Aż zaczynam myśleć że mam jakieś urojenia. Teraz już nie robię testu az do dnia okresu czyli jeszcze 4 dni 😔oszaleje🤯.
Ja to pewnie cztery dni temu też na teście miałabym biel, nie nastawiałam się w ogóle w tym miesiącu , życzę żeby za parę dni była gruba widoczna krecha.
 
Cześć dziewczyny, podepnę się pod temat jeżeli można 😃 drugi dzień wychodzą mi takie bladziochy, okres planowany dzisiaj, pierwsze dziecko rodziłam 14 lat temu i wtedy od razu dwie grube krechy wyszły a i człowiek młodszy tak się tym wszystkim nie przejmował, teraz prawie 40 na karku i trochę mam nerwa, co sądzicie będzie coś z tego???
No jest kreska widoczna gołym okiem
 
Hej dziewczyny to znowu ja. Dziś 3 dni przed spodziewana miesiączka. Tak wiem wcale nie jestem cierpliwa. Test zrobiony nie z porannego moczy też widzicie ta kreseczkę? Dzis juz jest trochę bardziej widoczna że nie trzeba patrzrc pod światło tylko normalnie
 

Załączniki

  • 15881593401808425629404244874491.jpg
    15881593401808425629404244874491.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 374
Hej dziewczyny to znowu ja. Dziś 3 dni przed spodziewana miesiączka. Tak wiem wcale nie jestem cierpliwa. Test zrobiony nie z porannego moczy też widzicie ta kreseczkę? Dzis juz jest trochę bardziej widoczna że nie trzeba patrzrc pod światło tylko normalnie
Super kreska ,gratulacje
 
reklama
Do góry