reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska testu ciążowego

reklama
Gratuluję! :) Jeśli kreska ciemnieje, to znaczy, że betaHCG przyrasta, a to bardzo dobry znak! Ale oczywiście lepiej sprawdzić w laboratorium :) Jestem po dwóch stratach, więc bardzo dobrze Cię rozumiem i strach już będzie towarzyszył do końca ciąży. Warto skupiać się na pozytywnych oznakach - choćby ciemniejącej kresce, potem wizycie, na której zobaczysz serduszko itd. To pozwala przetrwać w miarę spokojnie <3
 
Gratuluję! :) Jeśli kreska ciemnieje, to znaczy, że betaHCG przyrasta, a to bardzo dobry znak! Ale oczywiście lepiej sprawdzić w laboratorium :) Jestem po dwóch stratach, więc bardzo dobrze Cię rozumiem i strach już będzie towarzyszył do końca ciąży. Warto skupiać się na pozytywnych oznakach - choćby ciemniejącej kresce, potem wizycie, na której zobaczysz serduszko itd. To pozwala przetrwać w miarę spokojnie <3
Dziękuję kochana za ciepłe słowa 😘 teraz czekam do soboty kiedy planowana miała przyjść miesiączka jak takw podziedzialek dzwonię do lakarza i umawiam się na wizytę 😊
 
Jestem umówiona na wizytę we wtorek według kalkulatora będzie to 5t2d lekarz powiedział że już powinno coś być widać
 
Hej dziewczyny.
Od kiedy ppronilam staramy się z mężem o dzidziusia. Dziś 5 dni przed spodziewanym @ zrobiłam sobie test ciążowy bo już nie mogłam wytrzymac. I jest jednak kreska mocno czerwona a druga widoczna tylko pod słońce. Czy to może być ciaza? Tak pragniemy maluszka.
Dodam, że pobolewają mnie jajniki i dół brzucha a brzuch mam taki napapowany wzdęty cały czas.
Moja przyjaciolka zrobiła 1 test i była blada kreska ale już czuła że coś. Tego bd zrobiła drugi na drugi dzień inny test z rana i już była czerwona także na tym przypadku robię zawsze 2 testy.
 
reklama
Jestem umówiona na wizytę we wtorek według kalkulatora będzie to 5t2d lekarz powiedział że już powinno coś być widać

Jedyne, co będzie widać, to maleńki pęcherzyk.
Bicia serca nie usłyszysz.
Trochę za wcześnie na wizytę, bo będziesz się tylko stresować, czy wszystko OK, skoro nic nie widać, no ale to Twój wybór :)
Tylko pamiętaj, USG dopochwowe, nie przez brzuch ;) (a piszę to tylko dlatego, że w drugiej ciąży jedna "pani" ginekolog szukała u mnie 5 tygodniowej ciąży właśnie przez brzuch, oczywiście nic nie było, nastraszyła mnie torbielami, krwotokami, żadnej ciąży, przeryczałam 2 dni i dopiero tydzień później u innego gina miałam prawidłowo wykonane USG i było widać pęcherzyk).
 
Do góry