reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska widoczna pod swiatlem

Gofer333

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
30
Witajcie dziewczyny mam krotkie pytanko czy tez widzicie druga blada bardzo niewidoczna kreske zauwazalna pod swiatlem ? Bo juz sama nie wiem czy mam urojenia czy cos .Z gory dziekuje za odpowiedzi :*
IMG_20190904_111823.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Wow... Jedna koleżanka tak miała, a tu już Ci odpisały 4 kobiety, że masz urojenia, czyli statystycznie rzecz biorąc - wywnioskuj sama.
reklama
Nie wierzę... to jest tylko cień kreski która znajduje się pod obudową testu (w tym miejscu na płytce powinna się pojawić kreska) I NIGDY nie czyta się testu pod światło ponieważ taka kreska znajduje się w każdym teście. Sama napisałaś że inaczej niż pod światło kreska nie jest widoczna czyli test negatywny. A jeżeli test został wykonany tydzień temu to radzę zrobić nowy bądź pójść na badanie krwi (beta).
Moja kolezanka tak samo miala zobaczyla ze jest kreska widoczna tylko pod swiatlo poszla do ginekologa i okazalo sie ze jest w ciazy wiec no jak widac wszystko jest mozliwe a ja tylko chcialam sie upewnic czy nie mam urojen :p zrobie drugi test i zobacze co sie pojawi pozdrawiam i koniec tematu juz :D adios
 
Dzień dobry, mam taki kłopot. Ostatnio współżyłam z byłym narzeczonym 12 listopada i to z zabezpieczeniem potem dostałam 29.listopada okresu normalnego który trwał 6 dni i był taki jak zawsze. Teraz okres mi się spóźnia 3 dzień , zrobiłam test i kreska druga jest widoczna pod światło tylko. Mam bóle żołądka ale też mam stresujący czas bo rozstanie i egzaminy. Czy jest możliwość bycia w ciąży? Byłby to jakiś 6 tydzień to chyba kreska byłaby widoczna bardziej.
 
Dzień dobry, mam taki kłopot. Ostatnio współżyłam z byłym narzeczonym 12 listopada i to z zabezpieczeniem potem dostałam 29.listopada okresu normalnego który trwał 6 dni i był taki jak zawsze. Teraz okres mi się spóźnia 3 dzień , zrobiłam test i kreska druga jest widoczna pod światło tylko. Mam bóle żołądka ale też mam stresujący czas bo rozstanie i egzaminy. Czy jest możliwość bycia w ciąży? Byłby to jakiś 6 tydzień to chyba kreska byłaby widoczna bardziej.
Byłaby czerwona kreska a nie widoczna pod światłem stres robi swoje okres może się spóźniać
 
Dzień dobry, mam taki kłopot. Ostatnio współżyłam z byłym narzeczonym 12 listopada i to z zabezpieczeniem potem dostałam 29.listopada okresu normalnego który trwał 6 dni i był taki jak zawsze. Teraz okres mi się spóźnia 3 dzień , zrobiłam test i kreska druga jest widoczna pod światło tylko. Mam bóle żołądka ale też mam stresujący czas bo rozstanie i egzaminy. Czy jest możliwość bycia w ciąży? Byłby to jakiś 6 tydzień to chyba kreska byłaby widoczna bardziej.

Testów NIE OGLĄDA SIĘ POD ŚWIATŁO. Jeśli kreska nie jest widoczna gołym okiem, bez rozkręcania testu, robienia mu zdjęć i podkręcania kontrastu, to nie ma ciąży.
 
reklama
Dzień dobry, mam taki kłopot. Ostatnio współżyłam z byłym narzeczonym 12 listopada i to z zabezpieczeniem potem dostałam 29.listopada okresu normalnego który trwał 6 dni i był taki jak zawsze. Teraz okres mi się spóźnia 3 dzień , zrobiłam test i kreska druga jest widoczna pod światło tylko. Mam bóle żołądka ale też mam stresujący czas bo rozstanie i egzaminy. Czy jest możliwość bycia w ciąży? Byłby to jakiś 6 tydzień to chyba kreska byłaby widoczna bardziej.
Watpie zeby to była ciąża , w 6 tc kreska by po oczach raziła, najlepiej idz na bete I będziesz spokojniejsza
 
reklama
Do góry