reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski na testach

Dołączył(a)
25 Październik 2021
Postów
7
Kochane wczoraj i dzisiaj wykonałam testy (2 dni do planowanej miesiaczki). Na wszystkich testach linie są blade, lekko różowe. Czy to możliwe aby aż 3 testy się pomyliły?
Proszę o wasze doświadczenie! Może ktoś miał tak samo? :)
Dodam że bolą mnie bardzo piersi i podbrzusze.
20211127_135635.jpg
 
reklama
Są kreski, więc jest prawdopodobieństwo że to ciąża. Lepiej zrobić jeden test i oznaczyć betę i po 24h jej przyrost.
 
Kochane wczoraj i dzisiaj wykonałam testy (2 dni do planowanej miesiaczki). Na wszystkich testach linie są blade, lekko różowe. Czy to możliwe aby aż 3 testy się pomyliły?
Proszę o wasze doświadczenie! Może ktoś miał tak samo? :)
Dodam że bolą mnie bardzo piersi i podbrzusze. Zobacz załącznik 1340993
To nie są słabe kreski 😇 to są super kreski 😇 po ciuchu gratuluję 😇
Testy często się mylą ale w druga stronę.. Że są negatywne a ciąża jest. Tyle testów się nie pomyli 😇
 
Noo u mnie mocniejsze. W rzeczywistości lekko mocniejsze nawet bo wiadomo jak to na zdjęciu. Betę dzisiaj robiłam i w poniedziałek maja być wyniki :) jajo niosę..
Zobacz załącznik 1341001
Kochana u mnie takie były 😅 od dołu 28dc, 29dc 30dc 31dc 😅😋 więc dużo jaśniejsze 😇😋 a dziś mamy 12ty tydzień
Zrób badanie HCG w poniedziałek np i po 48h :) i później umów się do lekarza tak za 2/3tygodnie
 
To są testy pozytywne ;) i to bardzo widoczne,mój test wyglądał tak jak na zdjęciu w dniu spodziewanej miesiączki i aktualnie jest w 23 tygodniu ciąży :)
 

Załączniki

  • IMG_2356.jpg
    IMG_2356.jpg
    143,8 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry