reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blady test ciążowy

reklama
a jeszcze tak dodam, że jak poszłam po kolejne testy do apteki i pokazałam te 2 z piątku to mi powiedziała, że "no nie wiem, jakieś takie blade, chyba nie" :D
 
a jeszcze tak dodam, że jak poszłam po kolejne testy do apteki i pokazałam te 2 z piątku to mi powiedziała, że "no nie wiem, jakieś takie blade, chyba nie" :D
Kochana ja tydzien po spodziewanej miesiaczce mialam ledwo widoczna kreseczke a juz 7 miesiac powoli sie konczy te twoje to bardzo wyraźne sa. Gratulacje☺
 
79dd2c8c7abe4.jpg.html
4e3bf3af7379d.jpg.html
Cześć wam! Na 18 wrzesnia przypadała moja owulacja (około tego dnia). Z 2dni przed uprawialiśmy seks i mój chlopak skonczyl we mnie. Okres teraz spoznia mi sie jakos 2-3dni, wiem, malo, ale zważywszy na okoliczności, ze ciaza bardzo możliwa, to postanowilam zrobic test. Robilam 2 testy wczoraj i wyszły dwie kreski, ale w oby dwoch testach wyszla slaba ta druga kreska, malo intensywna. Dzisiaj rano tez robilam i tez 2 kreski natomiast znów blada ta druga. Czytalam, ze to niby przez to, ze wczesna ciąża i jeszcze malo HCG. Prawda to?:) jak to jest?
(Tak, pójdę do ginekologa, juz wczoraj wydzwaniałam do wielu, ale z racji tego, że weekend to nie chcieli mnie przyjąć)
Tu zdjęcia testów:
1. Wczorajszy
79dd2c8c7abe4.jpg

2. Wczorajszy
4e3bf3af7379d.jpg

3. Dzisiejszy:
d5d4482415de9.jpg
Taką samą blada kreseczkę zobaczyłam prawie rok temu, aktualnie bujam 3 miesięcznego synka. Wiec gratuluję!
 
Gratuluję i zgadzam się z dziewczynami że najważniejsze to jak najszybciej zrobić hormony tarczycy u mnie z chwilą ciąży bardzo rosło
 
reklama
Do góry