reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bladzioch czu zwidy ?

Powtórzyłam dziś test, jest negatywny. Co prawda ten robiony wczoraj miał czułość 10mlu a ten dzisiaj 25 ale myślę że nie ma się co łudzić.
 
reklama
Powtórzyłam dziś test, jest negatywny. Co prawda ten robiony wczoraj miał czułość 10mlu a ten dzisiaj 25 ale myślę że nie ma się co łudzić.
Po jakim czasie odczytałaś tą kreskę na wczorajszym teście? Jeśli później niż po 10min to wynik może być fałszywie dodatni. Aczkolwiek jeśli @ nie przyjdzie polecam zrobić betę z krwi. Ja także miałam cień cienia, później długo nic, a ciąża jednak była.
 
Po jakim czasie odczytałaś tą kreskę na wczorajszym teście? Jeśli później niż po 10min to wynik może być fałszywie dodatni. Aczkolwiek jeśli @ nie przyjdzie polecam zrobić betę z krwi. Ja także miałam cień cienia, później długo nic, a ciąża jednak była.
Tak jak było napisać e ba opakowaniu po 5 minutach doczytałam i zrobiłam zdjęcie
 
Zrób betę. Ewentualnie jutro rano znów ten czulszy. Pamiętaj, że na tak wczesnym etapie poranny mocz musi być nierozwodniony (nie pić i nie siusiać minimum 8h).
 
reklama
Zrób betę. Ewentualnie jutro rano znów ten czulszy. Pamiętaj, że na tak wczesnym etapie poranny mocz musi być nierozwodniony (nie pić i nie siusiać minimum 8h).
Kurczę to tu będzie problem bo wstaje siusiac co 3- 4 godziny w nocy w dzień jeszcze częściej chodzę do toalety. Dziś robiłam ten test o 4 rano bo już nie mogłam wytrzymac, tak mi się siku chciało.
 
Do góry