reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizna po cc

Robi się bliznowiec, sama ma do nich tendencje a na bliznie po CC jednak udało mi się go uniknąć. Odkąd zdjęto szwy i rana się wygoiła masowałam i mobilizowałam ją. Czerwony kolor zniknie, póki co blizna jest świeża stąd zabarwienie.
Moja tak zbladła i jest cienka. Wygląda ładnie, choć początkowo na to się nie zapowiadało. Na wszystko trzeba czasu. Pamiętaj o mobilizacji i myślę, że będzie ok 🙂
 
reklama
No u mnie na pewno mam braki w kolagenie. Nawet lekarz mi mówił po wypadku. No i ta szyjka też taka miękka od razu się zrobiła więc to może być powiązane ze sobą
U mnie szyjka twarda i dluga 4,55 do samego terminu dlatego 2 cc, ale bliznowece mam :D Pousuwalam sobie duze wlokniaki zeby mi nic nie wystawalo i zebym byla piekniejsza XD to mam w tych miejscach bliznowce. Ale biznes zycia zrobilam :p
 
W sumie jestem rok i 2 msc od drugiej CC a nadal mam ciemnorozowego tego bliznowca... :p poprzedni zbladl po prawie 2 latac pod koniec drugiej ciazy. :p... Moze do jesiennych staran wyblaknie.
 
Do góry