reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

Od czwartku w Tesco będą kaszki mleczne Bobo Vity 2szt. za 11zł, obiadki Bobo Vita 2 za 6zł, i deserki 2za 4zł. Pieluchy Huggies 2 opakowania 77,23zł
 
reklama
Do środy wszystkie ubranka w tesco minus 30% u mnie całkiem spory wybór i jakieś mega paki huggisów nie pamiętam niestety jaki rozmiar ale cena ok 50 zl
 
U mnie też ubranka są poprzeceniane. Kupiłam im już kurtki an wczesną wiosnę takie cieplejsze po 30 zł :)

A w rossmanie są pampersy po 40 zł niestety nie wiem do kiedy i nei robię zapasu bo krucho z kasą przed świętami

Czy któraś z Was używa chusteczek Huggies pure czytałam że dobre ale nie wiem czy są na nie takie promocje jak na pampers jakieś cztero czy sześciopaki w dobrej cenie ???
 
Czy któraś z Was używa chusteczek Huggies pure czytałam że dobre ale nie wiem czy są na nie takie promocje jak na pampers jakieś cztero czy sześciopaki w dobrej cenie ???

My uzywamy. Kupujemy w 3-4-pakach w Rossmannie głównie, ale sa i w marketach. 3paczki to jakieś 17 zł jeśli dobrze pamiętam. Wydają mi się być bardziej wydajne- jakoś na dłużej starczają niż innej firmy bo są grubsze od zwykłych chusteczek.Nie mają zapachu.
 
reklama
Ja dostałam dla dziewczyn 2 paczuszki z hippa,oczywiscie gazetki co podawac w jakim miesiacu,dostaly po sloiczku jabluszka i lyzeczke,i mamy takiekarty rabatowe po 20 25% do rossmmana na soczki,zupki.I czeka dla Nas jeszcze paczuszka dla kazdej z soczkiem i zupka oczywiscie gratis do odebrania w rossmanie.U mnie nie ma tego sklepu musze jechac do krk,mam czas do 31stycznia 2011
 
Do góry