reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

reklama
W rossmanie do wtorku jest promo na pampersy ja kupiłam premium jedynki za 42 zł. jak dla mnie w moim miescie dobra oferta bo to 7 zł taniej niż w jedynym markecie
 
Nie wiem czy to jakas promocja - zauważyłam, że chyba standardowa cena w Lidlu - kaszki mleczno-ryżowe za 6,35 zł. Tylko tam znalazlam poniżej 7 zł. No i znowu mają Pampersy za 39,99 zł.
 
Nie wiem czy to dla Was atrakcyjna cena ale w Lidlu są czteropaki chusteczek pampers za 22 zl czyli 5.5/paczkę. Cena jest na stałe
 
dziewczyny, no wlasnie, jakbyśmy mogły też zrobić zestawienie cen w różnych marketach, takich stałych cen, na podstawowe produkty dla dzieci - pieluchy, chusteczki, kaszki, obiadki, deserki i co tam jeszcze... Ja ciągle się dziwię że coś mi się wydawało taniej a jest drożej, może oni zmieniaja te ceny? Wczoraj bylam w stokrotce, zakupiłam te huggiesy w promocji i kupowallam słoiczki na obiad - zadziwilo mnie że oni maja gerberki i bobovity ( te male słoiczki) w tej samej cenie... jakoś po 3,69 chyba. Nie pamiętam dokladnie, ale zawsze bobovita była tańsza... Jak pamiętacie to wpiszcie gdzie po ile...
 
reklama
w moim mieście wszystkie rzeczy dla dzieci są tańsze w Biedronce niż w innych sklepach, począwszy od Bebika, który kosztuje 11,49zł. w markecie obok prawie 17zł. słoiczki, jogurty w Biedronce 8,99zł. obok 11zł. na wszystkim się uzbiera kwota do zaoszczędzenia, teraz są dwie herbarki za 12 z czymś bobovity to też chyba tanio
 
Do góry