reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

reklama
12+0
USG robił Robert Brawura Biskupski Samaha
A wizytę miałam u pani Dorota Bomba Opoń
Wrażenie pozytywne przede wszystkim konkretne podejście. A ty u kogo byłaś jak byłaś na wizycie? A Ty co uważasz o tej przychodni
 
Ja tez bylam u doc Bomby. W ten czwartek mam kolejna wizyte. Usg robil mi dr Michał Lipa. Ja tez bylam zadowolona wlasnie z tego konkretnego podejscia. Teraz kiedy jedziesz znowu?
 
Ja tez właśnie leze w szpitalu dostalam silnego krwawienia ktore trwało od wieczora do rana wiec zglosilam sie dk szpitala ale z dziecmi wszystko ok, nie wiadomo skąd sie wzielo i co dalej bedzie. Mam nadzieje ze dotrwam do czwartkowej wizyty. Musze Ci powiedziec ze szybko wiadomo juz ze to dziwczynki i gratuluje z calego serca 🙂
 
Najważniejsze że dziecmi wszystko w porządku a to jesteś w Warszawie w tym szpitalu? Mi mają zakładać szwy okrezne bo ostatnia ciąża skończyła się poronieniem prawdopodobnie z powodu niewydolności szyjki macicy i chca założyć w razie w ale oczywiście może dojść do poronienia... Także u nas też nie wiadomo jak to będzie
 
Dość że ta ciąża jest ciężka wysokiego ryzyka wydaje się że to już wystarczająco dużo to jeszcze milion pobocznych rzeczy przecież musi wyskoczyć
 
reklama
Nie leżę w Warszawie czego bardzo zaluje a w swoim okolicznym szpitalu. Ja plamienia zaczelam od ubieglej niedzieli najpierw na brazowo, zwiekszyli mi dawke duphastonu i dolozyli nospe myslalam ze bedzie ok, ale w srode wieczorem dostalam krwawienia takiego ze czulam poprostu jak kapie, szczerze myslalam ze juz jest po wszystkim natomiast w szpitalu zrobili mi usg i okazalo sie ze to nie od dzieci. Powiedz mi czy Ty w tej ciazy masz jakies dolegliwosci np bole plecow, brzucha?
 
Do góry