reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Tak tam zamierzam prowadzic ciaze, bo wiem ze jestem w dobrych rękach. Dzisiaj Pani docent powiedziala mi ze po 15 tygodniu ciazy usg robia co 2 tygodnie, wiec to bardzo czesto. Ja tez sie boje, bo jezeli okaze sie ze jednak jest jedna owodnia to bede drzec o dzieci do konca. Na wizyte czekalam 2 dni ale dla tego ze ta przeziernosc mojemu ginekologowi wyszla duza i poprostu chcieli to sprawdzic.
 
reklama
Jutro dzwonię i się umawiam jak najprędzej. Kawałek drogi jest 150km ale to nie jest ważne najważniejsze żeby dzieciom pomogli i żeby. Miały najlepsza opiekę niestety tu gdzie mieszkam nie ma lekarza który by się specjalizował w tego typu ciazach. Mówili Ci coś jak prowadzi się tą ciążę oprócz wizyt co 2 tygodniowych? Słyszałam że po 20 tyg kładą na szpital
 
Tak, Pani docent poinformowała mnie o ewentualnych zagrozeniach jakie niesie za soba ta ciąża ale w taki sposob ze zrozumialam i przyswoiłam a nie popadlam w paranoje. Powiedziala ze jeżeli bedzie jednak jednoowodniowa to od 26 max 28 tygodnia i do porodu tj cc w 32-34 caly czas w szpitalu, natomiast jezeli bedzie 2 owodniowa to rozwiązują w 36 tygodniu i jezeli nic sie nie dzieje to nie lezysz w szpitalu. Ja tez mam ponad 100 km i 2.5 letnia corke w domu ale coz mus to mus.
 
reklama
Do góry