reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w podbrzuszu przy wczesnej ciąży przy kaszlu

VictoriaNL

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2016
Postów
21
Witam wszystkie mamy
1f609.png
;) mam pytanie co do wczesnej ciąży.. Podejrzewam ciążę (test pozytywny) i martwi mnie ból podbrzusza podczas kaszlu tzn jest to jakby uklucie po lewej stronie nie jest to silne ale czuję że wszystko się naciaga.. W grudniu zeszłego roku niestety poronilam i też miałam ten sam problem ból podczas kaszlu.. Więc martwię się czy znów coś idzie nie tak jak powinno czy jest to normalne i mam się nie martwić. Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza ale w przyszłym tygodniu się wybieram.. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję i pozdrawiam
1f609.png
;)
 
reklama
Ja tez miałam podobne objawy po prostu wiedzac ze mamy maleństwo i kaszlac napinamy inne partie mięśni żeby jak najmniej wstrząsnęła macica stąd ten ból... zakwasy mięśni bocznych brzucha...
 
Hej, mam pewne podejrzenia ze moge byc w ciąży, bylby to 3 tydzien. Ale dwa dni temu mialam bole w podbrzuszu jak przy okresie,ale bez krwawienia, oraz od dwoch trzech dni zauważyłam, że jest bialy lepki śluz. Czasami rano mam nudności,miesiaczke powinnam dostac za dwa tygodnie w czwartek (13kwietnia), a wspolzycie bylo 30marca. Czy moge byc w ciazy? I kiedy najlepiej zrobic test ciazowy,a moze zglosic sie do lekarza z rymi bolami?
 
Test zrób sobie min 8 dni po owulacji ja zrobiłam 11 i jest pozytywny ale na nudności chyba za wcześnie. Jakieś inne objawy masz? Piersi puchną? ja już tydzień po owulacji miałam bolące i czerwone ;) brzuch mnie boli na okres cały czas i to jest normalne akurat zrób sobie test niedługo i będziesz spokojniejsza

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, mam pewne podejrzenia ze moge byc w ciąży, bylby to 3 tydzien. Ale dwa dni temu mialam bole w podbrzuszu jak przy okresie,ale bez krwawienia, oraz od dwoch trzech dni zauważyłam, że jest bialy lepki śluz. Czasami rano mam nudności,miesiaczke powinnam dostac za dwa tygodnie w czwartek (13kwietnia), a wspolzycie bylo 30marca. Czy moge byc w ciazy? I kiedy najlepiej zrobic test ciazowy,a moze zglosic sie do lekarza z rymi bolami?
Dziewczyno co Ty w ogóle piszesz?:confused:za dwa tygodnie miesiaczke będziesz miała, teraz powinnaś mieć oznaki ze zblizasz się do owulacji a nie ciąży.:szok::szok:masz dostęp do Internetu, poczytaj na ten temat, to się w głowie nie mieści :szok:
 
Dziewczyno co Ty w ogóle piszesz?:confused:za dwa tygodnie miesiaczke będziesz miała, teraz powinnaś mieć oznaki ze zblizasz się do owulacji a nie ciąży.:szok::szok:masz dostęp do Internetu, poczytaj na ten temat, to się w głowie nie mieści :szok:

Mam aplikacje gdzie mi wszystko wylicza i jestem jakies 2-3 dni po owulacji. Wiadomo ze to nigdy pewnosci nie daje,ale zawsze mi sie wszystko zgadzalo razem z aplikacja.
 
Mam aplikacje gdzie mi wszystko wylicza i jestem jakies 2-3 dni po owulacji. Wiadomo ze to nigdy pewnosci nie daje,ale zawsze mi sie wszystko zgadzalo razem z aplikacja.
A kiedy miałaś ostatnią @? Aplikacja aplikacją i organizm swoje. Ty nie patrz na jakąś aplikację, owulacji może się przesunąć +/- 3 dni.
 
reklama
Do góry