reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w podbrzuszu

Domi9534

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
296
Kochane po poronieniu( minęło już 4 miesiące) staramy się o dziecko w tym miesiącu nam się nie udało, bo nie w te dni się kochaliśmy co powinniśmy i okres miałam od 14 do 17 czerwca i kochaliśmy się wczoraj i dzisiaj (18/06 19/06) mam takie kłucie w podbrzuszu co jakiś czas raz takie mocne kłucie a raz takie delikatne co to może być?

Ogólnie chcemy się starać od 10 dnia cyklu, ale to kłucie mnie troszkę zastanawia, chyba nie mam teraz owulacji?
 
reklama
A robisz testy owulacyjne? Jeżeli się staracie to kochajcie się od początku cyklu co dwa dni.
 
Od początku I do kiedy? :)
najlepiej przez cały cykl kochać się co drugi, trzeci dzień aby plemniki cały czas żyły w pochwie. Wiadomo, że nie zawsze człowiek ma chęć, czas czy siłę. W okresie okołoowulacyjnym co drugi dzień jak najbardziej wskazane. Od pierwszego dnia miesiączki do dnia owulacji polecam brać kochana olejek z wiesiołka, działa na szyjkę i poprawia śluz. Pamiętaj, że od owulacji trzeba zaprzestać brania. Co do testów zamów sobie na ebay. Nie będziesz musiała pytać a są naprawdę tanie :) i skuteczne bardziej niz obserwacja śluzu, mierzenie temperatury czy badanie szyjki bo nie każda z nas potrafi. Jeśli masz nieregularne miesiączki to pomogą zrozumieć cykle i ustalic kiedy występuje owulacja. Trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki :)
 
Dziękuję Ci bardzo! Ciezko mi jest ustalić owulacje... Czy można mieć od razu po okresie? Czy tydzień po?
 
Jeżeli nie uda mi się tym razem to zaopatrzę się w te testy owulacyjne. :)
Tu masz rację, bo ja teraz zaczęłam pracować po 12h (nie wiem na jak długo) i mega jestem zmęczona, ale jakoś to przeżyje hehe
Bardzo chcemy mieć dzidziusia dlatego nawet jak nie będzie nam się chciało to musimy xD
najlepiej przez cały cykl kochać się co drugi, trzeci dzień aby plemniki cały czas żyły w pochwie. Wiadomo, że nie zawsze człowiek ma chęć, czas czy siłę. W okresie okołoowulacyjnym co drugi dzień jak najbardziej wskazane. Od pierwszego dnia miesiączki do dnia owulacji polecam brać kochana olejek z wiesiołka, działa na szyjkę i poprawia śluz. Pamiętaj, że od owulacji trzeba zaprzestać brania. Co do testów zamów sobie na ebay. Nie będziesz musiała pytać a są naprawdę tanie :) i skuteczne bardziej niz obserwacja śluzu, mierzenie temperatury czy badanie szyjki bo nie każda z nas potrafi. Jeśli masz nieregularne miesiączki to pomogą zrozumieć cykle i ustalic kiedy występuje owulacja. Trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki :)
 
Myśle, ze dziewczyny dobrze piszą o testach owulacyjnych. U mnie się okazało, ze nie mam miesiączek po porodzie tylko krwawienia srodcykliczne i gdyby nie wizyta u ginekologa, to pewnie starałabym się o dzidziusia do tej pory 😉 bo owulacja wypadała dokładnie wtedy, kiedy miałam to krwawienie, a byłam pewna, ze to okres 😉
 
reklama
Ja mam już 4 miesiączki za sobą po poronieniu ( miałam ciąże pozamaciczna) , i jestem pewna, że to okres, mam co 29 dni i trwa 4 dni.
Myśle, ze dziewczyny dobrze piszą o testach owulacyjnych. U mnie się okazało, ze nie mam miesiączek po porodzie tylko krwawienia srodcykliczne i gdyby nie wizyta u ginekologa, to pewnie starałabym się o dzidziusia do tej pory [emoji6] bo owulacja wypadała dokładnie wtedy, kiedy miałam to krwawienie, a byłam pewna, ze to okres [emoji6]
 
Do góry