reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza 6 tydzień - co na to?

Kat91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2019
Postów
23
Czy można sobie jakoś radzić z tymi skurczami lekarz mówił że to normalne ale chwialmi sa dość uciążliwe... Kiedy się skończą? Czy tak już będzie przez kolejne 9 mc?
 
reklama
Można brać leki.

Masz je ciągle? To po cc czy obkurczająca się macica, a może miesiączka wraca? Lekarz Cię widział na kontroli popołogowej?
 
Nie powinno się nic robić z tymi skurczami, bo to rozciągająca się macica. Możesz wziąć nospe, ale jej stosowanie jest ryzykowne. Większość ginekologów pozwala brać, ale jej wpływ na dziecko podobno jest negatywny.
Za jakiś czas powinno przejść. Jeszcze możesz poprosić lekarza o luteinę, ona hamuje skurcze i rozluźnia macicę i jest całkowicie bezpieczna. U mnie takie bóle były od 5 do 8 tygodnia.
 
Nie powinno się nic robić z tymi skurczami, bo to rozciągająca się macica. Możesz wziąć nospe, ale jej stosowanie jest ryzykowne. Większość ginekologów pozwala brać, ale jej wpływ na dziecko podobno jest negatywny.
Za jakiś czas powinno przejść. Jeszcze możesz poprosić lekarza o luteinę, ona hamuje skurcze i rozluźnia macicę i jest całkowicie bezpieczna. U mnie takie bóle były od 5 do 8 tygodnia.
Dziękuję za radę :) o nospie słyszałam właśnie ze lepiej nie :)
 
Czy można sobie jakoś radzić z tymi skurczami lekarz mówił że to normalne ale chwialmi sa dość uciążliwe... Kiedy się skończą? Czy tak już będzie przez kolejne 9 mc?
Haha sorki mało precyzyjne, a te 9m mi umknęło [emoji16][emoji16][emoji16]

No to trzeba kontrolować czy na pewno wszystko ok.
 
reklama
Czy można sobie jakoś radzić z tymi skurczami lekarz mówił że to normalne ale chwialmi sa dość uciążliwe... Kiedy się skończą? Czy tak już będzie przez kolejne 9 mc?
Bierzesz magnez? On też wycisza skurcze. Mój lekarz powiedział, że w razie gdyby mi dokuczaly to nawet do 6 tabletek dziennie mam brać.
Ogólnie od samego początku mam brać 1 tabletkę dziennie, mimo że nie miałam problemów ze skurczami.
 
reklama
Do góry