reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

reklama
Karola...ja podobne słowa usłyszałam od ginekologa....tyle ze potem przez jego niekompetencje straciłam dziecko...ciąza specyficzny czas dla kazdej kobiety...dlaczego facetom tak trudno to zrozumiec?...moze gdyby odczuwali te wszystkie dolegliwosci które my mamy ,śpiewka była by inna..
 
Karola7 współczucia, naprawdę jakiś bezduszny ten konował :p A ciąża to nie żadna tam choroba :mad: jak słyszę te słowa to mnie trzęsie!!!
 
monika_pk pisze:
Karola...ja podobne słowa usłyszałam od ginekologa....tyle ze potem przez jego niekompetencje straciłam dziecko...ciąza specyficzny czas dla kazdej kobiety...dlaczego facetom tak trudno to zrozumiec?...moze gdyby odczuwali te wszystkie dolegliwosci które my mamy ,śpiewka była by inna..

I m.in. dlatego wybrałam panią gin, która ma trójkę dzieci, w tym jedno jeszcze na piersi... :)
 
Karola trzymaj sie, basen to rzeczywiście świetny pomysł.Ja przesyłam moc pozytywnej energii. :laugh: :angel:
 
aneta998 mnie też tak boli po lewej stronie cały dzień dzisiaj :( Pociesz mnie , bo wiem ,że pytałaś sie gina o to. Mój jest na urlopie do niedzieli , a wizytę mam dopiero w pon. więc jeszcze 3 długie dni. Leżałam dziś dużo, zdrzemnęłam się nawet, ale kłuje dalej..........wiem ,że takie bóle mogą być, w końcu to ciąża i teraz wszystko się rozciąga ???
 
Aga - nie martw się. Zdaje sie, że my wszystkie to przechodzimy - było o tym w postach jakiś czas temu. To nasza dzidzia rosnie i potrzebuje miejsca, więc malutki stretching w srodeczku. trzymaj się mocno i jak mówi Antraes
WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE

PS. Jak boli bardzo to mozna nospę rozkurczowo - ale lepiej bez przesady.
 
A ja dzisiaj się obudziłam o 4:00 jęcząc z bólu, strasznie mnie rwało po prawej stronie w miejscu wyrostka robaczkowego, ale mam go wyciętego od 12 lat wiec to chyba nie to... ból był bardzo mocny i nie mogłam znaleźć odpowiedniej pozycji żeby ból się odrobinę zmniejszył. Wkurzyłam się i wstałam do toalety i w tym momencie kiedy się znalazłam w pionie ból jak ręką odjął i nie wrócił kiedy się spowrotem położyłam :) nie wiem co to było, ale to pierwsza taka moja nocna przygoda...
 
Misia_q ja miałam podobnie spałam i obudził mnie ból co najlepsze to rękę przyciskałam dość mocno do brzunia i chyba dzidzi się to nie spodobało jak tylko zmieniłam pozycję to od razu odeszło - chybna malucha ugniatałam :D
 
reklama
a ja miewam na odwrót. nie boli jak jestem w kucki a jak chcę wstac to ciągnie i kłuje nie do wytrzymania. Na szczęście bylo tak tylko 2 czy 3 razy
 
Do góry