reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiaczki

naneczka6450

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2019
Postów
16
Hej wszystkim! :)
Wiem ze nie jesteście wróżkami i nie wywróżycie mi jaka może być przyczyna mojego „problemu” ale chętnie poczytam wasze rady

A więc ostatnie moje cykle były 31-32 dniowe. Ostatnia miesiączkę miałam 7.04 do 13.04. Odbyłam stosunek 20 i 21.04 bez zabezpieczenia był to stosunek przerywany. 10 maja zauważyłam na majtkach jasne plamienie (jednorazowe, jasnoróżowe bez żadnej krwi, tak jak by brudne „coś”) , dziś mija już 46 dzień cyklu miesiączki nadal nie ma. Ale nie mam żadnych objawów jakie by wskazywały na ciąże. Czy jest możliwość ze w niej jestem? Wizytę u ginekologa mam dopiero 5 czerwca :(
 
reklama
Jesli to byl jedyny stosunek i juz taki późny dc to rób test dziewczyno. Lub bete. Wynik będzie już wiarygodny.
 
Zrób test , lub badanie z krwi beta hcg , jak najbardziej może to być ciąża , objawów nie musisz mieć , ja nie miałam do 7 tyg żadnych a później tylko mdłośći
 
ja co chwile ostatnio wywołuje, lekarz mówi że wyniki sa ok.
mam clo na uregulowanie.
pierwsza przyszła o czasie, a drugą znowu wywołuje :realmad::realmad::realmad:
 
Do góry