reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak okresu,brak ciąży

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2018
Postów
6
Witajcie dziewczyny !
Mam problem a mianowicie brak miesiączki dziesiąty dzień, dzisiaj rano zrobiłam test i wykazał,że nie jestem w ciąży,tydzień przed planowanym okresem miałam delikatnie różowe plamienia.Zawsze miałam regularny okres,mam 23lata,żyję praktycznie bez stresu,nie biorę żadnych leków,nie uprawiam sportu,odżywiam się prawidłowo.Nie mam żadnych objawów przybiżania się okresu (czyli bóle piersi,bóle podbrzusza). Czy któraś z was miała podobny problem? przyznam,że nie garnę się do chodzenia po lekarzach
 
reklama
Witajcie dziewczyny !
Mam problem a mianowicie brak miesiączki dziesiąty dzień, dzisiaj rano zrobiłam test i wykazał,że nie jestem w ciąży,tydzień przed planowanym okresem miałam delikatnie różowe plamienia.Zawsze miałam regularny okres,mam 23lata,żyję praktycznie bez stresu,nie biorę żadnych leków,nie uprawiam sportu,odżywiam się prawidłowo.Nie mam żadnych objawów przybiżania się okresu (czyli bóle piersi,bóle podbrzusza). Czy któraś z was miała podobny problem? przyznam,że nie garnę się do chodzenia po lekarzach
Jeśli test 10 dni po negatywny to na bank w ciazy nie jesteś. Ja przed ciąża miałam raz dłuższe cykle raz krótsze i test 10 dni po dawno miałam już pozytywny mimo że owu późno wypadła (ok tygodnia po spodziewanej miesiączce wyszedł )
Wiesz organizm to nie zegarek zdarza się. Kiedyś musiał być ten pierwszy raz.
Dla pewności powtórz test jutro albo idz na bete ale wątpię że ciąża.
A jak długo nie dostaniesz to warto iść do gina.
Bo różne bywa .
A nie wiem czy wiesz cytologie się robi raz na ok 2 lata:)
Więc raz na ruski rok trzeba iść.
 
Byc moze zrobila ci sie jakas torbiel. To bardzo czesto wydluza cykl. Jesli za jakis tydzien nie dostaniesz okresu i test rowniez bedzie negatywny to poszlabym sprawdzic co sie dzieje.
 
Mimo reg. miesiaczek mogłaś mieć jałowy cykl. Możesz mieć torbiel lub jakaś cyste. Nie wiem czy się przeprowadzalas bylas na urlopie zmienilas prace bo i to moze miec wplyw. Zazwyczaj w takich przypadkach lekarz bada szyjke i przepisuje luteine ktora w razie ciazy nie szkodzi w razie braku przyspiesza krwawienie. Przynajmniej 11 lat temu ja tak mialam zalecone.
 
Hej przychodzę do was z pewnym problemem otóż dzisiaj mija 32 dc miesiączki dalej nie ma wykonałam kilka testów ciążowych dwa z nich wyszły jak mi się wydaje pozytywne (dla pewności zapytałam się znajomej ) ale dzisiaj rano wykonałam kolejny test i wyszedł negatywny. Czy jest to możliwe ze dwa „pozytywne” testy dały fałszywy wynik?
 
reklama
Do góry