reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tętna dzieciątka

Witam Was Kochane :)
no więc.. jestem po wizycie iiiiii.... jest widziałam moje maleńkie serduszko.. :D aczkolwiek Pan Doktor tak długo szukał mojego dzieciątka, że jak je zobaczył sam przyznał, że się już denerwował, ze jest pusty pęcherzyk ciążowy....
jest jeszcze cos co mnie zmartwilo...wg USG jest to 5tydz. moja dzidzia ma tylko nie całe 3mm za to Pan Doktor stwierdził, że ciałko żółte jest za duże, ma juz prawie 4mm... ostrzegał, że jakby coś mam dzwonic nawet w nocy...myślicie, ze mojej dzidzi grozi cos zlego??
 
reklama
Witam Was Kochane :)
no więc.. jestem po wizycie iiiiii.... jest widziałam moje maleńkie serduszko.. :D aczkolwiek Pan Doktor tak długo szukał mojego dzieciątka, że jak je zobaczył sam przyznał, że się już denerwował, ze jest pusty pęcherzyk ciążowy....
jest jeszcze cos co mnie zmartwilo...wg USG jest to 5tydz. moja dzidzia ma tylko nie całe 3mm za to Pan Doktor stwierdził, że ciałko żółte jest za duże, ma juz prawie 4mm... ostrzegał, że jakby coś mam dzwonic nawet w nocy...myślicie, ze mojej dzidzi grozi cos zlego??

Kurcze,pierwsze słyszę o takim przypadku... Zwykle zarodek żywi się ciałkiem aż je całkiem wchłonie... A kiedy masz kolejną wizytę?
 
Dopiero w lipcu...oczywiście zaniepokoiło mnie,jak lekarz mówił ze jakbym plamiła czy cos to mam dzwonic w nocy, o północy..a na forach internetowych wyczytałam, że grozi to poronieniem :(
 
Dopiero w lipcu...oczywiście zaniepokoiło mnie,jak lekarz mówił ze jakbym plamiła czy cos to mam dzwonic w nocy, o północy..a na forach internetowych wyczytałam, że grozi to poronieniem :(

Wiesz ja do 7tyg nie mialam pojecia czy mam cos w pecherzyku bo jak chodzilam na badania to był pusty..w 8tyg zaczelam plamic, trafilam do szpitala (wtedy widzialam 1 raz malenstwo i bijace serduszko) i okazalo sie ze mialam krwiaka podkosmówkowego ale sie wchlonal po 3tyg.
A Twój lekarz nie przepisał Ci luteiny na podtrzymanie ciazy????
 
nie...może nie jest az tak źle...
wgl wg miesiączki to 7 tydzien, wg USG 5...
tydzien temu się bałam, że jest pusty pęcherzyk, teraz za duże ciałko żółte..oszaleje... modle sie zeby było ok i zeby dzidzia była zdrowa
 
nie...może nie jest az tak źle...
wgl wg miesiączki to 7 tydzien, wg USG 5...
tydzien temu się bałam, że jest pusty pęcherzyk, teraz za duże ciałko żółte..oszaleje... modle sie zeby było ok i zeby dzidzia była zdrowa

A to normalne akurat,spokojnie.. mialas pewnie pozniej owulacje czy coś. Albo nieregularne miesiaczki? Ja tak wlasnie mialam, że nieregularne i mi kazdy lekarz mowil co innego :p
Będzie dobrze,musisz się uzbroic w cierpliwosc..wiem,ze latwo sie mowi..ale przezylam to samo a teraz tez przezywam strasznie bo mam podejrzenie zwiekszonego ryzyka zespolu downa u dziecka i czekam na wyniki testu nifty :(
 
A to normalne akurat,spokojnie.. mialas pewnie pozniej owulacje czy coś. Albo nieregularne miesiaczki? Ja tak wlasnie mialam, że nieregularne i mi kazdy lekarz mowil co innego :p
Będzie dobrze,musisz się uzbroic w cierpliwosc..wiem,ze latwo sie mowi..ale przezylam to samo a teraz tez przezywam strasznie bo mam podejrzenie zwiekszonego ryzyka zespolu downa u dziecka i czekam na wyniki testu nifty :(

no właśnie to, że miesiączki były regularnie, no ale ważne , że jest dzidzia..oby wchłonęło się to ciałko żółte i nie zagrażało juz mojemu maleństwu :) a kiedy masz mieć wyniki??
 
reklama
Do góry