reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tętna dzieciątka

reklama
Ale ciałko żółte to nic złego przecież. ... ono odżywia dziecko dopóki jego roli nie przejmie łożysko. .. do czasu wytworzenia się łożyska to ciałko żółte jest ważne dla dzidziusia.... ono się zawsze wchłania. .. nie rozumiem co vi lekarz naga dał. ... może masz krwiaka i to on się musi wchłonąć ....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Gratulacje zdrowego chłopczyka ... imię wybrane ?




Szczerze mówiąc? Byłam nastawiona na dziewczynkę, czułam to że będzie dziewczynka. Cała rodzina tylko roboczo mówiła "Zuzia, Zuzia" :D Nawet Mój się już nastawił na córkę a tu niespodzianka :D Więc kompletnie nie mamy pomysłu :D Na dodatek to co podoba się mnie, nie podoba się Mojemu i z wzajemnością to co on wymyśla jeży mi włosy na głowie :D ...
 
reklama
Do góry