reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

madzia2299

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2021
Postów
26
Hejka 😊😊 juz wcześniej pamietam, ze pisałam na tym forum jak starałam sie z partnerem o dziecko. Byłam potem u lekarza i przepisał mi leki które miały pomóc. Czytałam potem i w sumie od koleżanki został mi również polecony olej z wiesiołka i coś na pewno zadziałało bo w zeszły piątek (28.01.22) zrobiłam test ciażowy który wyszedł pozytywny. Powtórzylam go jeszcze raz w ten sam dzień i jeszcze dla upewnienia zrobiłam w sobote rano kolejne dwa. 4 testy pozytywne cieszylam sie bardzo. W poniedziałek byłam zrobić beta HCG wyszła ok. 40 tys. We wtorek bylam u ginekologa, który nie zrobił mi żadnych badan kazał czekać i przyjść za 3 tyg. Jednak ja zadzwoniłam i umówiłam sie do innego lekrza. W środę bylam znowu na pobraniu krwi w celu sprawdzenia bety wynik byl mniejszy bo tylko 14 tys. Dzisiaj (03.02.22) bylam u lekarza który zrobił mi usg na którym niestety nie ma zarodka 😔😔😔 dal skierowanie do szpitala na 7.02.22. Nie wiem dlaczego beta tak spadla lekarz też nie jest pewny dlaczego az tak skoro byla wysoka a teraz taka mala. Może któraś z was miała podobny przypadek i jest mi wstanie pomóc czy decydować sie na zabieg czy lepiej jeszcze poczekać wg usg 6/7 tydzień wiele kobiet pisało, ze zarodek byl widoczny u nich okolo 8/9 tyg. Sama nie wiem co mam o tym myśleć nastawiłam sie troszke juz na dzidziusia. Dołączam moje zdjęcie USG
 

Załączniki

  • 20220203_182849.jpg
    20220203_182849.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 399
  • 20220203_182849.jpg
    20220203_182849.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 239
reklama
A badanie robiłaś w tym samym laboratorium?może to pomyłka z tym pierwszym wynikiem,kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
 
Oo pamiętam cie z wpisów odnośnie zajściem w ciążę 🙂 Pisałyśmy o wiesiołku. A powiedz mi czy beta była robiona w takim samym laboratorium? Jednostka miary była taka sama? Kiedy miałaś ostatnio miesiączkę? Beta zdecydowanie może słabo rosnac ale nie powinna spadać natomiast mój lekarz zawsze powtarzał ze powyżej bety 6000 liczy się obraz usg a nie beta. Pęcherzyk nie jest pusty , widać w nim pięknie pęcherzyk żółtkowy. Czasami brakuje dnia żeby pojawił się zarodek.
 
A badanie robiłaś w tym samym laboratorium?może to pomyłka z tym pierwszym wynikiem,kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
Robiłam w tym samym labolatorium z badaniami tarczycowymi wtedy jeszcze ogółem paliłam papierosy moze zafałszowało to wynik teraz aktualnie juz nie pale 😊
 
Oo pamiętam cie z wpisów odnośnie zajściem w ciążę 🙂 Pisałyśmy o wiesiołku. A powiedz mi czy beta była robiona w takim samym laboratorium? Jednostka miary była taka sama? Kiedy miałaś ostatnio miesiączkę? Beta zdecydowanie może słabo rosnac ale nie powinna spadać natomiast mój lekarz zawsze powtarzał ze powyżej bety 6000 liczy się obraz usg a nie beta. Pęcherzyk nie jest pusty , widać w nim pięknie pęcherzyk żółtkowy. Czasami brakuje dnia żeby pojawił się zarodek.
 
Ja bym zweryfikowała to u innego lekarza, ale to tak jak mówię ja bym tak zrobiła, żeby mieć pewność
 
Ja bym zweryfikowała to u innego lekarza, ale to tak jak mówię ja bym tak zrobiła, żeby mieć pewność
Ja sie zastanawiam czy by nie sprobowac sie umówić do mojego lekarza, który wie wszystko o moich chorobach moze byc trudno z miejscem ale jutro bede dzwonić
 
reklama
Ostatnia miesiaczke mialam 1.12.21 - 5.12.21.
Bete robilam 31.01.22 po testach ciażowych bo u mnie przez weekend zamkniete sa labolatoria
Masz regularne cykle? Jeśli ostatnia miesiączka była 1 grudnia to wyszedłby 10 tydzień ciąży a patrząc na usg to niemożliwe. Dostałaś może zdjęcie usg z wielkością pęcherzyka? Ja bym jeszcze poszła do innego ginekologa z dobrym sprzętem. Zarodek z reguły pojawia się na dniach jeśli jest pęcherzyk żółtkowy- wtedy będziesz wiedzieć na czym stoisz.
 
Do góry