reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

Nie wiem ja robiac piersza bete paliłam papierosy moze zafałszowało nie wiem papierosy maja to do siebie wtedy nie byłam nastawiona na pobranie krwi jak byłam drugi raz to juz drugi dzien nie paliłam

Papierosy nie mają wpływu na wynik.
Leć oznaczyć betę jeszcze raz, w tym samym laboratorium, będziesz wiedzieć, co się dzieje.
 
reklama
Idź 7.02 do szpitala. Oni nie są chętni robić zabieg. Na pewno dodatkowo skontrolują betę i kilka razy zrobią USG.
 
Czy w obu wynikach masz tylko cyfry czy przy którymś jest jakiś znak?

Oznacz betę raz jeszcze w tym samym laboratorium. Wg mnie to najlepsze działanie na ten moment.
 
Jak miałaś ostatnią miesiączkę 1.12 to wypadało by już 10 tydzień ? Jeśli faktycznie owulacja Ci się przesunęła to szanse jeszcze jakieś masz zobaczyć tam zarodek ale duża wartość spadkowa bety niestety nie wróży Ci nic dobrego. Trzymam kciuki za Ciebie !!! Mam nadzieję,że będzie ok.
A jak wyglądały załóżmy u Ciebie ostatnie 3 cykle miesiączkowe ?
 
Jak miałaś ostatnią miesiączkę 1.12 to wypadało by już 10 tydzień ? Jeśli faktycznie owulacja Ci się przesunęła to szanse jeszcze jakieś masz zobaczyć tam zarodek ale duża wartość spadkowa bety niestety nie wróży Ci nic dobrego. Trzymam kciuki za Ciebie !!! Mam nadzieję,że będzie ok.
A jak wyglądały załóżmy u Ciebie ostatnie 3 cykle miesiączkowe ?
Wszystko było w normie ostatanie 3 cykle wiadomo tam jak przestałam brac tabletki na wywolanie to od razu nie dostalam tylko po dniu czy dwóch. Ta miesiączkę 1 grudnia to bez tabletek dostałam nawet. Byłam w sobotę 5.02 u innej pani doktor kazała isc w poniedziałek ale najpierw zbadać bete bo mógł byc ewentualny błąd labolatorium jesli bedzie spadać no to nic sie juz nie zrobi z tym niestety. Ale co ciekawe usg 2 dni później jest całkiem inne
 

Załączniki

  • received_264038675857990.jpeg
    received_264038675857990.jpeg
    35,8 KB · Wyświetleń: 123
skoro 10 tydzień wypada to powinnaś widzieć ruszającego się małego człowieka i crl ok 3-4 cm. Tymczasem tutaj na zdj usg jest zarodek crl 0.26cm 5t6d.
 
reklama
Do góry