reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brązowe plamienia, luteina

IsabellaW

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży wczoraj zauważyłam brązowe plamienia i pojechałam do lekarza, zrobił usg i wszystko w środku wyglada ok. Z nerwow zapomniałam zapytać ile czasu maga wystąpić te upławy i kiedy zacząć się martwić ? Dzisiaj również są ... czy ktoś miał podobnie i skończyło się szczęśliwie ?

reklama

Olimpia123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży wczoraj zauważyłam brązowe plamienia i pojechałam do lekarza, zrobił usg i wszystko w środku wyglada ok. Z nerwow zapomniałam zapytać ile czasu maga wystąpić te upławy i kiedy zacząć się martwić ? Dzisiaj również są ... czy ktoś miał podobnie i skończyło się szczęśliwie ?
Oczywiscie :) tylko potrzebna luteina,duphaston,spokoj i lezenie.Jesli tylko zarodek nie jest uszkodzony mocno genetycznie,to przy pomocy w/wnych,wszystko bedzie ok.Powodzenia,przed Toba kilka trudnych tygodni.

IsabellaW

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Oczywiscie :) tylko potrzebna luteina,duphaston,spokoj i lezenie.Jesli tylko zarodek nie jest uszkodzony mocno genetycznie,to przy pomocy w/wnych,wszystko bedzie ok.Powodzenia,przed Toba kilka trudnych tygodni.
Dostałam tylko luteinę , ile czasu możne to się utrzymywać ? :( Jeśli plamienia się zwiększa pojadę do lekarza w poniedziałek

Olimpia123

Rozwiązania
0
Dostałam tylko luteinę , ile czasu możne to się utrzymywać ? :( Jeśli plamienia się zwiększa pojadę do lekarza w poniedziałek
Generalnie jest przyjete,ze poki plamienia sa bezowe,kawowe,brazowe,to nie jest to duze zmartwienie-luteina,jesli dopochwowo,to staramy sie wlozyc jak najglebiej i duuuuzo lezenia.Takie plamienie moze trwac kilka dni.Jednak kazdy organizm reaguje inaczej,moze jest duza niedomoga progesteronowa i dopiero zazywanie 2-3 tygodnie luteiny sprawe zalatwi.To sa trudne tygodnie,te do 12go.Rozne rzeczy sie zdarzaja,trzeba probowac w MIARE mozliwosci na chlodno przyjmowac kazdy kolejny dzien.Tak,oczywiscie,jesli lekarz Cie przyjmie,to idz,to zawsze uspokaja.A moze zrobil sie krwiak,wtedy tez sa plamienia.Dopiero jesli widzimy zywa krew,albo brunatna,to lekarz,albo szpital,od razu.
Spokojnie,staraj sie nie stresowac,choc plamienie wiem,ze stresuje.
Sprobuj sie nastawic,ze ono jest i bedzie i t ak na razie musi byc.Lez jak najwiecej.Bedzie co ma byc,nie masz na organizm i na ten zarodek i tak teraz wplywu,poza tym spokojem,lezeniem i luteina.

Michalina93

Rozwiązania
0
Serduszko już biło ? Ja w każdej ciąży miałam plamienia , w 1 śluz z krwią ale tylko dwa dni , po luteinie jak ręka odjął . W drugiej ciąży wiedziałam ze poronie , bo beta nie rosła . Plamienia były brązowe mimo ze było to przed poronieniem . Teraz jestem w 25 tc i przez pare dobrych tygodni na początku plamilam , mimo Że wszystko w obrazie usg było okej . Często plamilam po aplikacji luteiny bo robiłam sobie Rankę z aplikatora , po seksie tez chyba zawsze delikatnie plamilam . Odkąd luteinę odstawiłam to nie plamie , jedynie czasem po seksie 😊 ale to śladowe ilości teraz . Moja bratowa w ciąży , fakt bliźniaczej , plamila praktycznie codziennie a wszystko było ok

Michalina93

Rozwiązania
0
Dodam jeszcze ze w 10 tygodniu , rano luteina wyleciała razem z śluzem bardzo czerwonym , mimo tego ciąża utrzymała się

IsabellaW

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Serduszko już biło ? Ja w każdej ciąży miałam plamienia , w 1 śluz z krwią ale tylko dwa dni , po luteinie jak ręka odjął . W drugiej ciąży wiedziałam ze poronie , bo beta nie rosła . Plamienia były brązowe mimo ze było to przed poronieniem . Teraz jestem w 25 tc i przez pare dobrych tygodni na początku plamilam , mimo Że wszystko w obrazie usg było okej . Często plamilam po aplikacji luteiny bo robiłam sobie Rankę z aplikatora , po seksie tez chyba zawsze delikatnie plamilam . Odkąd luteinę odstawiłam to nie plamie , jedynie czasem po seksie 😊 ale to śladowe ilości teraz . Moja bratowa w ciąży , fakt bliźniaczej , plamila praktycznie codziennie a wszystko było ok
Serduszka chyba nie było tzn lekarz był bardzo oschły i nie dawał dojść do słowa, tak wyglada usg 6,1 dzień. Czy uważacie ze to nie jest dziwne ze jest tylko taki pęcherzyk ?

Załączniki

reklama

IsabellaW

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Generalnie jest przyjete,ze poki plamienia sa bezowe,kawowe,brazowe,to nie jest to duze zmartwienie-luteina,jesli dopochwowo,to staramy sie wlozyc jak najglebiej i duuuuzo lezenia.Takie plamienie moze trwac kilka dni.Jednak kazdy organizm reaguje inaczej,moze jest duza niedomoga progesteronowa i dopiero zazywanie 2-3 tygodnie luteiny sprawe zalatwi.To sa trudne tygodnie,te do 12go.Rozne rzeczy sie zdarzaja,trzeba probowac w MIARE mozliwosci na chlodno przyjmowac kazdy kolejny dzien.Tak,oczywiscie,jesli lekarz Cie przyjmie,to idz,to zawsze uspokaja.A moze zrobil sie krwiak,wtedy tez sa plamienia.Dopiero jesli widzimy zywa krew,albo brunatna,to lekarz,albo szpital,od razu.
Spokojnie,staraj sie nie stresowac,choc plamienie wiem,ze stresuje.
Sprobuj sie nastawic,ze ono jest i bedzie i t ak na razie musi byc.Lez jak najwiecej.Bedzie co ma byc,nie masz na organizm i na ten zarodek i tak teraz wplywu,poza tym spokojem,lezeniem i luteina.
Dziękuje bardzo za wsparcie

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Brązowe plamienia - 15 ty tydzień Potrzebuję porady 14
Søde85 Brązowe plamienia Potrzebuję porady 23
K Brązowe plamienia przed i po okresie Potrzebuję porady 17
J Plamienie brązowe w 1 trymestr Potrzebuję porady 49
kamila12348 Brązowe upławy, a dziś delikatna krew BB położna radzi mamom 10
O Brązowe plamienie Ciąża, poród, połóg 4
kamila12348 Brązowe upławy Ciąża po poronieniu 3
A jasno brązowe plamienie Potrzebuję porady 10
Karola1310 Brązowe plamienie a brak okresu Potrzebuję porady 17
PaulinaRP Brązowe plamienie po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 4
M Brązowe uplawy w ciazy po wizycie u ginekologa Potrzebuję porady 7
M Brązowe grudki w sluzie w ciąży? Potrzebuję porady 2
saguaro brązowe upławy na początku ciąży Potrzebuję porady 6
X Plamienia w ciazy Ciąża, poród, połóg 9
F Jak długo plamienia? Ciąża, poród, połóg 6
F Karmienie piersią, a plamienia i miesiączka BB położna radzi mamom 2
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
Aga.angelika Plamienia Potrzebuję porady 6
M Plamienia w środku cyklu Staramy się 9
Magdalena999666 Plamienia w środku Cyklu Staramy się 3
B Początek ciąży - plamienia Ciąża, poród, połóg 10
B Dziwne plamienia Staramy się 1
B Dziwne plamienia po ciąży Staramy się 11
angelika.zima5 Poronienie Zagrażające Październikowe mamy 2020 7
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
D Plamienia i niski przyrost bthcg Ciąża, poród, połóg 19
monika1990000 Czy mimo plamienia mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 17
V Ciąża i plamienia Potrzebuję porady 17
K Plamienia Potrzebuję porady 26
D Plamienia przed miesiączka Przyszłe mamy 15
A Plamienia Potrzebuję porady 4
M Plamienia w ciąży Potrzebuję porady 5
Ladym00n Plamienia Potrzebuję porady 4
Hellheaven1910 Niski przyrost Hcg 6 tydzień Ciąża, poród, połóg 15
K Plamienia w połowie cyklu. Staramy się 4
Smerfetka94 Plamienia Potrzebuję porady 6
Antexi Za mały woreczek zółtkowy, za mała ciąża, plamienue Potrzebuję porady 18
O Lekkie plamienia i dziwny skrzep Ciąża, poród, połóg 41
O Plamienia Potrzebuję porady 5
A Ile dni przed miesiączka dostałyście plamienia implantacyjnego? Potrzebuję porady 20
M Saczenie wod plodowych, plamienia, anty D Potrzebuję porady 6
K Niekończące się plamienia Potrzebuję porady 42
Quete Ciąża czy burza hormonów przy antykoncepcji? Potrzebuję porady 9
Paolina111 Plamienia w ciąży Potrzebuję porady 9
mamigotka Plamienia przy heparynie Potrzebuję porady 5
M brazowe plamienia - cos groznego? Potrzebuję porady 4
M Pierwsza ciąża, 5 tyg. 5 dni, zanik objawów, brak plamienia Ciąża, poród, połóg 8
marika22 Plamienia implantacyjne Potrzebuję porady 22
K Plamienia od 5tyg, luteina, wielkość pecherzyka Ciąża, poród, połóg 21