reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brazowe uplawy

Gość12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2017
Postów
29
Dziewczyny pomocy robilam dwa testy jeden negatywny drugi jedna kreska mocna a druga delikatna dodam ze boli brzuch temperatura podwyższona piersi bola. Dzień przed okresem dostalam niby okres to znaczy trwał 4 dni było go malo na pewno mniej niż zawsze i był lekko różowy tako jasny po 4 czyli dzien po tym nibg “okresie” dostalam takie brazowe uplawy jak się podcieram to je widać najbardziej czysty brąz. Nie wiek czy jestem w ciąży czy nie pomocy ?
Dodam ze tydzień przed okresem miała poranne nudności źle się czulam. A gdy robilam test podczas tego niby okresu był negatywny.
 
reklama
Dziewczyny pomocy robilam dwa testy jeden negatywny drugi jedna kreska mocna a druga delikatna dodam ze boli brzuch temperatura podwyższona piersi bola. Dzień przed okresem dostalam niby okres to znaczy trwał 4 dni było go malo na pewno mniej niż zawsze i był lekko różowy tako jasny po 4 czyli dzien po tym nibg “okresie” dostalam takie brazowe uplawy jak się podcieram to je widać najbardziej czysty brąz. Nie wiek czy jestem w ciąży czy nie pomocy ?
Dodam ze tydzień przed okresem miała poranne nudności źle się czulam. A gdy robilam test podczas tego niby okresu był negatywny.
Pierw jasny róż uplawy teraz piszesz ze brązowe. Dziewczyno nie jesteś w ciąży. Ty nadal swoje.
 
Pierw jasny róż uplawy teraz piszesz ze brązowe. Dziewczyno nie jesteś w ciąży. Ty nadal swoje.
Ale czy ktoś Ciebie prosił o zdanie to forum jest dla każdego nie dla Ciebie i dlatego zalogowalam się tu ponieważ mam pytania i będę je pisać tyle razy ile mi podoba a Tobie jak cos nie pasuje to po prostu tego nie czytaj bo robi się to już uciążliwe.
 
Ale czy ktoś Ciebie prosił o zdanie to forum jest dla każdego nie dla Ciebie i dlatego zalogowalam się tu ponieważ mam pytania i będę je pisać tyle razy ile mi podoba a Tobie jak cos nie pasuje to po prostu tego nie czytaj bo robi się to już uciążliwe.
To jest forum i mam prawo wyrażać opinie. Wielokrotnie się pytałaś i nawet usunęła te swoje zapytanie.
dziewczyna ma wątpliwość wiec pyta, a Ty wyskakujesz jak krolik z Kapelusza. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz
Ta dziewczyna trzykrotnie pytała o to samo. Za każdym razem wszyscy co odpowiadali jej w wątkach pisali jej ze ciążą jest wykluczona. To jest forum, będę się udzielała. Pozdrawiam;)
 
reklama
Do góry