reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

W sumie... Przy Młodym wózek się sprawdził w domu na początku, na tzw. pobyt dzienny... ach ta ograniczona przestrzeń;-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie odnosnie fotelika do auta maxi cosi cabrio fix. Mamy do tego jakies 2 dodatkowe 'poduszki', zastanawiamy sie jak to zamontowac....jedna jest taka czarna grubsza podkladka, ze jak sie to polozy to dzidzia niemal lezy, a druga to z takim waleczkiem wokol glowy i daje pozycje bardziej siedzaca bo juz nie jest taka gruba. Dwoch naraz nie potrafie zamontowac, wychodzi mi ze najpierw jedna ta grubsza (jest niby do 5.5kg), a jak dzidzia podrosnie to wtedy druga, Tylko ja myslalam ze ten waleczek to wlasnie dla malych bobasow zeby glowa nie latala na zkretach. Macie moze taki fotelik???
 
Mummy2 ja mam to nosidelko, tylko, ze ja mialam tylko ta gruba podusie pod pupe i takie dwie male na pasach;-)
 
dziewczyny mam pytanie odnosnie fotelika do auta maxi cosi cabrio fix. Mamy do tego jakies 2 dodatkowe 'poduszki', zastanawiamy sie jak to zamontowac....jedna jest taka czarna grubsza podkladka, ze jak sie to polozy to dzidzia niemal lezy, a druga to z takim waleczkiem wokol glowy i daje pozycje bardziej siedzaca bo juz nie jest taka gruba. Dwoch naraz nie potrafie zamontowac, wychodzi mi ze najpierw jedna ta grubsza (jest niby do 5.5kg), a jak dzidzia podrosnie to wtedy druga, Tylko ja myslalam ze ten waleczek to wlasnie dla malych bobasow zeby glowa nie latala na zkretach. Macie moze taki fotelik???
to i jedno i drugie jest dla noworodka ta podusia po to by zmniejszyć głębokość fotelika by sie takie maleństwo nie zapadło i nie za bardzo nie było w pozycji siedzącej a ten wałeczek tak jak piszesz by trzymał główkę, tylko dziwię się że masz to osobno bo ja też mam ten fotelik i mam to jakby w całości jednej nie w dwóch częściach.
 
ja mam 2 takie cale poduszki - jedna z waleczkiem a jedna bez ale za to grubsza pod pupe ze dzidzia jeszcze bardzije lezy i dwoch naraz nie da sie zamontowac, to mnie troche zdziwilo. Przy pierwszej corce mielismy na poczatku inny fotelik i jak kupilismy ten to uzywalismy juz tylko podusi z waleczkiem hmmm
 
wypatrzyłam sobie w gazecie wózek marco polo firmy coletto - ale w żadnym ze sklepów w okolicy nie mają go na stanie (zresztą jeden pan mi go nawet odradził, ogólnie wózki tej firmy) i mam do was pytanie czy może żeście się gdzieś kiedyś zetknęły z tym wózkiem?
 
wypatrzyłam sobie w gazecie wózek marco polo firmy coletto - ale w żadnym ze sklepów w okolicy nie mają go na stanie (zresztą jeden pan mi go nawet odradził, ogólnie wózki tej firmy) i mam do was pytanie czy może żeście się gdzieś kiedyś zetknęły z tym wózkiem?
hmmm
wyglada żeśko powiedziałabym. Niestety nigdzie go nie widziałam ale to nie powod żeby nie kupować. Pytanie tylko dlaczego w.w. pan odradzał...? czyzby dlatego ze go nie miał..? :-p czy może określił konkretne powody..?
to taki tak..? COLETTO.pl - Najlepsze produkty dla Twojego dziecka.
 
tak to ten :tak:
rozmawiałam z nim przez telefon i powiem szczerze, że nie zapytałam dlaczego odradza - zaprosił mnie do siebie do sklepu i powiedział, że powie na co zwracać uwagę kupując wózki itp itd

na zdjęciu prezentuje się ładnie, ale chciałam zobaczyć jak się go prowadzi, no i teraz nie wiem, poza tym jeszcze chciałam zobaczyć jak w spacerówce jest z regulacją oparcia... może wyślę bezpośrednio do nich maila żeby mi to opisali :zawstydzona/y:
 
tak to ten :tak:
rozmawiałam z nim przez telefon i powiem szczerze, że nie zapytałam dlaczego odradza - zaprosił mnie do siebie do sklepu i powiedział, że powie na co zwracać uwagę kupując wózki itp itd

na zdjęciu prezentuje się ładnie, ale chciałam zobaczyć jak się go prowadzi, no i teraz nie wiem, poza tym jeszcze chciałam zobaczyć jak w spacerówce jest z regulacją oparcia... może wyślę bezpośrednio do nich maila żeby mi to opisali :zawstydzona/y:
No wiesz, opiszą to oni w samych superlatywach a faktycznie to co odpowiada Kowalskiej może nie odpowiadać Iksińskiej ;-), a do sklepu do pana napewno warto sie przejśc żeby miec obraz....

Napewno juz najwyższy czas się tym zając.....
 
reklama
Mój wozek tez na razie stoi w czesciach tzn.stelaz w piwnicy, a gondola zlozona na plasko w domu. Materacyk i gondola umyta juz dla Malej lokatorki,ale ze stelazem sie nie spieszymy bo dziecko pewnie i tak dopiero skorzysta z wozka pod koniec grudnia lub na poczatku stycznia. Poza tym chce jeszcze dokupic takie malutkie czerwone rozyczki w formie broszki i przypiac do wozeczka bo wozek jest koloru morskiego takze taki akcent bedzie chyba fajny. Zobaczymy jak tym razem sprawdzi sie nasze coneco :)
 
Do góry