reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch w 15tc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
7 Grudzień 2019
Postów
4
Witam boje się że jestem wc ciązy. Niby test z moczu negatywny ale sie strasznie boje. Oto moj brzuch,czy ja moge byc w ciazy? Jesli tak to bedzie 15tydzien...
 
reklama
Rozwiązanie
U
Temat zamykam. I tak na marginesie jeżeli się Wam nudzi i nie macie co robić to radzę wziąść się za naukę a nie tworzenie tematów bez sensu. Do szkoły i to najlepiej na WDŻ.
Witam boje się że jestem wc ciązy. Niby test z moczu negatywny ale sie strasznie boje. Oto moj brzuch,czy ja moge byc w ciazy? Jesli tak to bedzie 15tydzien...
A po czym stwierdzasz że możesz być w ciąży i że to 15tc? Nie zrobiłaś literówki? Jeśli nie masz okresu a test wyszedł negatywny to raczej wybrałabym się do lekarza 🤔
 
A po czym stwierdzasz że możesz być w ciąży i że to 15tc? Nie zrobiłaś literówki? Jeśli nie masz okresu a test wyszedł negatywny to raczej wybrałabym się do lekarza 🤔
Tak 15tydzien ciazy
Okresy mialam 3
Ten 3 spoznil sie 2 dni
Lecz bolal mnie brzuch po stosunku dokladnie podbrzusze,raz zemdlalam teraz bola mnie plecy i lekko przytyłam. Robilam test w 9 i 12 tygdoniu mniemanej ciazy (z moczu) i negatywny ale boje sie strasznie
 
Witam boje się że jestem wc ciązy. Niby test z moczu negatywny ale sie strasznie boje. Oto moj brzuch,czy ja moge byc w ciazy? Jesli tak to bedzie 15tydzien...
Nie ma opcji, żeby po takim czasie testy wychodziły negatywne. Jeśli nie masz okresu i do tego źle się czujesz to już dawno na Twoim miejscu byłabym u ginekologa.
 
reklama
Aaa, czaję - ten użytkownik Robertsar od tematu "Okres a ciąza" to twój chłopak zapewne ;) :D

Miałaś 3 okresy odkąd zaczęłaś w ogóle miesiączkować, tak? I współżyjesz już...
Słuchaj, poczytaj o cyklach miesiączkowych lub pogadaj z kimś bliskim, niech ci wszystko wytłumaczy, bo przy takiej "wiedzy" niewąsko szybko możesz zajść w tę ciążę. Tym bardziej, że sama przyznajesz, że jesteś bardzo młoda i widać po wpisach całkowicie zagubiona w tym temacie.
 
Temat zamykam. I tak na marginesie jeżeli się Wam nudzi i nie macie co robić to radzę wziąść się za naukę a nie tworzenie tematów bez sensu. Do szkoły i to najlepiej na WDŻ.
 
Rozwiązanie
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry