reklama

Brzuchata galeria

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez Blanes, 30 Listopad 2006.

1. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

:happy2: No to zaczynamy pokaz brzuszków, do dzieła dziewczyny, nie wstydzić się :crazy:

2. Sorga

Sorga Dobra Ciocia Samo Zło

a gdzie twój brzuch cwaniaro ? :))) ja dzis wieczorem zrobie bo dopiero do domku wróciłam :p

3. reklama
  4. Sorga

panel nie działa, niw kleje chociaz wstałam i sie ślicznie wypięłam :( później wkleję

5. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Sorga, z ust mi wyjęłaś! Cwaniara z Blanes, nie ma co!
    Ja tam swojego nie wklejam, bo na razie widać nie tylko ciążę, ale i tłuszcz, zupełnie nieciążowy. Jak mi się wyrówna, to wtedy. Teraz się wstydzę:zawstydzona/y: . A poza tym, pewnie mam największy z Was wszystkich!

6. Blanes

Napewno ja mam największy :-D ;-) , jutro wklejam zdjęcia bo jeszcze ich nie mam (mój Przyszły aparat pożyczył znajomym:-( ).

7. Sorga

brzuch mój :-p

8. Blanes

O widzę poważną konkurencję w wielkości brzucha :-D Sorga gratuluje fajne brzucho

9. jolka111

jolka111 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Ja wieczorami mam podobny rozmiar :-) ale trochę się wstydzę zdjęć :zawstydzona/y:
    Nigdy nie wychodzę za dobrze:-(

10. reklama
  11. Blanes

Wiem, że się miałam wklejać, ale kolega nie oddał nam jeszcze aparatu :zawstydzona/y: Obiecuję nadrobić zdjęcia jak tylko nam przyniesie.

12. efilo

efilo Gość

Ja zdjęcie zrobiłam ale wkleję za tydzień, jeśli się nie pogniewacie.
    Mam schizę i muszę poczekać na koniec trzynastego tygodnia z publikacją. :eek:

Poleć forum