reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuchatki z Poznania..

Serduszko napisz cos o sobie jak masz na im ie?cokolwiek moze sie znamy :laugh:?znam Piatkowo :)albo zdjecie jakies
 
reklama
dopiero teraz znalazłam wątek...

i jam poznańska pyrka :) z Grunwaldu, ale prawie już pod Górczynem (ul. Palacza), choć wychowana na Winogradach
 
A jak sie brzuchatki z {Poznania} czuja?????dzis nasze swieto wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj zdrowka dla NAS i bobofrutow :laugh:
 
poznanianki powiedzcie prosze co fajnego mozna u was w miescie zobaczyc ??? co warto zwiedzic bo chyba wybiore sie z lubym do Poznania w ramach wypoczynku weekendowego , tak gdzies daleko od Kraka a gor i sniegu mam juz dosc ;D
moze jakies fajne linki podeslecie ???
 
silunia trudne pytanie... bo w Poznaniu jest teraz baaaardzo brzydko: plucha, wszystko roztopione, bleeee

najładniejszy w Poznaniu jest Stary Rynek, ale nie wiem na ile atrakcyjny o tej porze roku... jest kilka razy mniejszy od Waszego i bez sukiennic, ale na środku stoi ładny ratusz, kamieniczki też są odnowione, no i straszą nowe fontanny (zapewne wyłączone), które nam niedawno zafundowano ;)

ja bym polecała Ostrów Tumski, czyli kolebkę polskiej państwowości. tam co rusz coś odkopują, a to chrzcielnice a to inne diabły z czasów Mieszka I

reszta jakoś mało fajna mi się wydaje... ale może na to inaczej patrzę bo tu mieszkam od urodzenia

 
Hej dziewuszki moze mi pomozecie znalezc sklepy z sukniami na slub cywilny mozga byc ciazowe ;D pozdrawiam
 
reklama
co do ciążowych to nie wiem czy są specjalne, pewnie trza szyć specjalnie...
w gazecie Magazyn Ślubny (można kupić albo bezpłatnie otrzymać w Urzędzie Stanu Cywilnego na Libelta) jest mnóstwo adresów salonów z sukniami

suknie do cywilnego widziałam w salonie "Magdalena" na ul. Grunwaldzkiej, koło Hotelu 222
drugi salon jest na Głogowskiej, tam większy wybór i ciut ładniejsze
ale na Głogowskiej co po chwila znajdziesz sklep z sukniami ślubnymi, poczynając od Centrum Sukien Ślubnych "Agnes" na rogu Głogowskiej/Hetmańskiej kierując się w stronę Parku Kasprzaka czy jak on się teraz nazywa

ja suknię do cywilnego szyłam tutaj http://www.suknieslubne.com.pl/

a tutaj sukienka na której podobieństwo szyłam swoją
 
Do góry