reklama

Brzuszki majówek:)

Temat na forum 'Majowe mamy 2017' rozpoczęty przez pinky sky, 3 Wrzesień 2016.

1. pinky sky

pinky sky Moderator

Wiem jeszcze nic ale będzie porównanie:) 4t 5d 5t.jpg

2. zfieszak

zfieszak Fanka BB :)

Pinky, ale poprzeczkę podniosłaś :) gratuluję figury, dziewczyno, zazdraszczam :) pocieszam się, że po ciąży i tak będzie trzeba zadbać o kształty, więc po prostu więcej pracy przede mną:p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Aśka1987

Aśka1987 Fanka BB :)

5. dadzi

dadzi Moderatorka Członek załogi

14233542_1119781268109450_136247172_o.jpg pinky sky też szczupaczek z Ciebie :)
    u mnie to już widać, szczególnie wieczorem, heheh

6. pinky sky

pinky sky Moderator

dadzi moje zdjęcie z rana hahah jak będę miała takie tępo to przekroczę 20 kg hhaha

7. dadzi

dadzi Moderatorka Członek załogi

ponoć w kolejnych ciążach brzuch szybciej widać ;) generalnie wiadomo, że na to skąłda się jedzenie cały dzień, no i puchnie się trochę...Guzik od spodni mnie wkurza, ugniata. Śmiesznie, że tak szybko ;)

8. pinky sky

pinky sky Moderator

No dokładnie raz że już raz rozciągnięte dwa że młodsza nie jestem:D:D Miało się 20 lat haha Na uczelni obczaili się koniec czerwca na egzaminach a urodziłam 4 października:p Ale plus że raz rozciągnięte cycki to drugi raz fioletowe pręgi się nie zrobią:)

9. rjoanka

rjoanka Fanka BB :)

Pinky, miałam identycznie! Termin na 1 października a w maju z powodzeniem udawałam, że żadnej ciąży nie ma. Znajomi się ogarnęli, bo jednak byłam większa niż wcześniej, ale obca komisja nie miała szans zgadnąć że jestem w ciąży a nie tluscioszkiem. Tak na prawdę zaczęło być widać w lipcu, czyli 7 miesiącu.
    Teraz jestem pod wrażeniem szybkości zmian. Wieczorem ja już nie mam wątpliwości że coś widać, choć na razie wygląda to jakbym przytyła. Strasznie nie lubię tej fazy, kiedy jest się po prostu grubaskiem. Ciąży nie widać, a brzuch wystaje. Tylko poprzednio tak wyglądałam w okolicach genetycznego a teraz już myślę o wyciąganiu spodni ciazowych z szafy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. pinky sky

pinky sky Moderator

Noo to samo pamiętam jednemu koledze specjalnie nie mówiliśmy taki plotkarz już wszyscy wiedzieli, po połowie lipca nad jezioro pojechaliśmy miałam luźną sukienkę normalnie w samochodzie siedzieliśmy potem zanim na plaże doszliśmy dopiero siadłam a on zbierał szczękę z piachu a drugi raz że za 2,5 miesiąca rodzę Hahah

12. pauli_ne

pauli_ne Fanka BB :)

Dziewczyny ja mam wrazenie ze mi sie juz brzuch zaczyna zaokrąglac:). Moze to tylko moje schizy, a niestety nie mam zdjecia przed brzucha. 6t2d
    1473242881809.jpg

Poleć forum