reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za wysokie beta hcg?

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 433
Dziewczyny, dziś 4t+0, moja BetaHcg wynosi 755, poniżej wklejam normy. Czy wynik nie jest za wysoki jak ma ten tydzień ciąży?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210102-102203_Chrome.jpg
    Screenshot_20210102-102203_Chrome.jpg
    192,6 KB · Wyświetleń: 493
reklama
Nie jest, wynik jest uzależniony od momentu implantacji a ta w zależności od przypadku następuje 6-12 dni po zapłodnieniu. Widocznie u Ciebie proces był szybki stąd wysoki wynik. Powtórz po 48h jeśli chcesz sprawdzać pezyrost. Gratulacje ciąży.
 
Witam podepnę się pod post dzisiaj odebrałam wynik bety który robiłam wczoraj wyszedł 5183 nie mam pojęcia jak do zinterpretować ostatni okres miałam dość duży od 8.12.2020 do 11.12 😕😕😕pierwsze testy domowe zrobiłam 3.01.2021 dla tego zdecydowałam się na betę nie rozumiem czy w tak krótkim czasie po okresie może być taki wynik 😭😭😭
 

Załączniki

  • IMG_20210103_105551.jpg
    IMG_20210103_105551.jpg
    91,8 KB · Wyświetleń: 184
Witam podepnę się pod post dzisiaj odebrałam wynik bety który robiłam wczoraj wyszedł 5183 nie mam pojęcia jak do zinterpretować ostatni okres miałam dość duży od 8.12.2020 do 11.12 😕😕😕pierwsze testy domowe zrobiłam 3.01.2021 dla tego zdecydowałam się na betę nie rozumiem czy w tak krótkim czasie po okresie może być taki wynik 😭😭😭
Nie bardzo rozumiem. Jesteś miesiąc po miesiączce i twoja beta wynosi ~5 tysięcy. To nie jest krótki czas po okresie, poza tym pojedynczy wynik nie świadczy o niczym poza ciąża (lub jej brakiem)
 
Witam podepnę się pod post dzisiaj odebrałam wynik bety który robiłam wczoraj wyszedł 5183 nie mam pojęcia jak do zinterpretować ostatni okres miałam dość duży od 8.12.2020 do 11.12 😕😕😕pierwsze testy domowe zrobiłam 3.01.2021 dla tego zdecydowałam się na betę nie rozumiem czy w tak krótkim czasie po okresie może być taki wynik 😭😭😭
Ja 7 dni po spodziewanej miesiaczce miałam wynik 6 tys. (5+0) - Ty masz niemalże identyczny czas. To nic niepokojącego, wręcz przeciwnie, normy są bardzo szerokie. Córka śpi obok mnie.
 
Witam podepnę się pod post dzisiaj odebrałam wynik bety który robiłam wczoraj wyszedł 5183 nie mam pojęcia jak do zinterpretować ostatni okres miałam dość duży od 8.12.2020 do 11.12 😕😕😕pierwsze testy domowe zrobiłam 3.01.2021 dla tego zdecydowałam się na betę nie rozumiem czy w tak krótkim czasie po okresie może być taki wynik 😭😭😭
A moze to bliźniaki ? Nie panikuj ,powtarzałaś po 48 h?
 
Jestem już po wizycie u ginekologa po usg wyszedł 5 tydzień 🙂🙂🙂pytałam go jak to jest możliwe skoro owulacja była 25 grudnia tłumaczył mi że wszystko się zgadza w ciąża 5 tydzień i że zaszłam w święta 🥴🥴🥴🥴🥴a ja dalej nie mogę wyliczyć jak może wyjść 5 tydzień od 24-25grudnia 🙄🙄🙄🙄🥺🥺🥺
 
reklama
Do góry