reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki majówek:)

Ja mam duzo czarnych materiałowych spodni. Takie najbardziej lubie i takie czesto nosilam przed ciaza i super sprawa [emoji3] nie musze jak narazie niczego kupowac [emoji4] w new yorkerze jest takich sporo z grubego rozciagliwego materialu

Takie grube legginsy, w sensie spodnie jak leginsy? :D ja w takich teraz śmigam, czarne i granatowe. Do tego mam 1 parę dżinsów, ale to już z rozpietym guzikiem :)
 
reklama
Też kupowałam używane dżinsy ciążowe. Starczyły na bardzo długo. Chyba z pół roku po porodzie jeszcze w nich chodziłam, bo było mi w nich wygodniej.
Muszę chyba kupić nowe, bo stare trochę zajeździłam częstym noszeniem. A miałam kilka par. [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie grube legginsy, w sensie spodnie jak leginsy? :D ja w takich teraz śmigam, czarne i granatowe. Do tego mam 1 parę dżinsów, ale to już z rozpietym guzikiem :)
No. Ja mam jedne jak legginsy z grubego materialu i kilka par z podobnego materialu ale juz na rozporek z kieszeniami. Wszystko new yorker. Uwielbiam je bo sa wygodne jak dres a ladne i cieple jak spodnie [emoji16]

 
Ja też chodzę w normalnych mimo że brzucha łapie to nic mnie nie uciska , ciążowych nigdy nie kupiłam ale też byłam w innej sytuacji rodziłam w październiku całe lato upalne to sukienki a koniec września mam zdjęcie w krótkich spodenkach wzięłam od siostry bo trochę większa była. Teraz nie wiem na razie nie myślę będzie potrzeba to pomyślę
 
brzuszek.jpg

Koniec 10 tygodnia :)

Zdjęcie na wdechu :p
 

Załączniki

  • brzuszek.jpg
    brzuszek.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 243
reklama
Do góry