reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki majówek:)

Wiem. Jestem w tej grupie. [emoji6]
Póki co tylko mój ginekolog mnie badał i on uważa, że mięśnie mi się już same zeszły po poprzedniej ciąży. (Na początku była masakra). Tylko w okolicy pępka mam "dziurę", ale bez przepukliny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez.Ale tylko czytam i przygotowuje sie psychicznie.Po porodzie ide do fizjoterapeuty i zobaczymy co bedzie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobiety, które mają rozstęp mięśni prostych brzucha (np.po ciąży) mogą wyglądać jak w permanentnej ciąży.
Często jedynym ratunkiem jest operacja.

Dlatego lepiej nie komentować.
One mają ogromne kompleksy, a często to są szczupłe osoby.
Sama mam taki rozstęp, ale na szczęście póki co niewielki. Nie wiem jednak, czy po ciąży nie będzie gorzej i czy sama też nie będę wymagać operacji.


To tyle z off topu. Kończę już. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A to nie przypadkiem po cc jest tak? Wlasnie ja widuje duzo szczuplych dziewczyn z brzuszkiem którego nie moga się pozbyc. Jest tego jakas przyczyna czy na kogo padnie ?

 
no właśnie, ciekawe dla czego tak jest. Moja przyjaciółka, zawsze szczuplutka i wysportowana, od 100 lat chodzi na fitness i dalej to robi. Urodziła dziecko juz 9 lat temu, miała cc i nie może się pozbyć brzucha...Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć po cc tak jest. No i niekiedy kobiety robią błąd bo noszą te pasy po prodowe, które osłabiają mięśnie.
 
A to nie przypadkiem po cc jest tak? Wlasnie ja widuje duzo szczuplych dziewczyn z brzuszkiem którego nie moga się pozbyc. Jest tego jakas przyczyna czy na kogo padnie ?


Nie.
To jest po ciąży.
Rodzaj porodu nie ma znaczenia.
Prędzej stan mięśni.
Jeśli ktoś jest bardzo wysportowany i ma mocne silne mięśnie, to ma niestety większą szansę na rozejście. Kresa biała nie wytrzymuje, bo silne mięśnie się nie rozciągają.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie.
To jest po ciąży.
Rodzaj porodu nie ma znaczenia.
Prędzej stan mięśni.
Jeśli ktoś jest bardzo wysportowany i ma mocne silne mięśnie, to ma niestety większą szansę na rozejście. Kresa biała nie wytrzymuje, bo silne mięśnie się nie rozciągają.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No tak, masz racje, ale też wiele kobiet po cesarce ma taki brzuch- ale topewnie z innego powodu

 
Chyba nie po cesarce. Myślę ze to zależy od predyspozycji kobiety. Ja jestem po cesarce i brzuch płaski. Kuzynka też miała cesarke i też brzucha nie ma. Ale wszystko można wypracować. Koleżance po urodzeniu został mega wielki brzuch po pół roku się jak pytali czy znowu jest w ciąży. Po 6 latach się wzięła za siebie zaczęła ćwiczyć i teraz brzuch ma całkiem płaski.
 
Ja przed pierwszą ciążą już miałam brzuszek.
Płaski to ja miałam z 15 lat temu, jako dwudziestoparolatka. [emoji6]

Myślę, że cc nie ma znaczenia.
Znam dziewczyny po cc, mające figury modelek i znam takie z brzuszkami po sn.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1476775369-lztcmo.jpeg

No to wstawiam moj - zdjęcie z wczoraj, czyli 10 t 6 d.
Rano jest bardziej płaski, ale już w ciagu dnia robi sie mocno zaokrąglony :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
pauli_ne Ten nick towarzyszy mi na wszelkich możliwych portalach, itd, wiec i tutaj jest :). Tak od zawsze mówił na mnie moj narzeczony no i zostało. Chociaz przypuszczam, ze za kilku tygodni/miesięcy bedzie pasował jak ulał :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry