reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki majówek:)

reklama
Aśka,
Wow! Jak ja bym chciała tak wyglądać. [emoji173]️
Swojego brzucha nie pokażę.
Wstydzę się. Porośnięty tłuszczem bardziej niż ciążą. [emoji6]

Po ciąży muszę się za siebie poważnie wziąć. Więcej dzieci nie planujemy, więc będzie czas wrócić do formy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale chudziny same ja zaraz będę miała 6 miesiąc chyba, mam zdjęcie z Domi w 14 tygodniu to specjalnie wypychałam, żeby "coś " było to nawet w połowie nie miałam jak teraz hahahha
 
Ja przed ciąża od wiosny zaczęłam sporo biegać, 3-4 razy w tygodniu po 10-12 km i byłam taka dumna, ze wreszcie sie zabrałam za siebie, ze znalazłam hobby no i ze fajna figura sie zrobiła. A tu niespodzianka, teraz nici ze sportu. Przez plamienie mam zakaz jakiejkolwiek aktywności na razie, wiec tylko rosnę :). Ale dziękuje Wam za wszystkie miłe słowa, w ogóle tak sie cieszę, ze jest takie forum, bo zupełnie nie mam z kim porozmawiać, kto byłby w podobnej sytuacji :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
rojanka Dziękuje, spodnie dresowe, dorwalam na Answear z jakimś rabatem. Bardzo wygodne :). Teraz już mi jest niezbyt wygodnie w starych dżinsach, a nowych nie chce kupować, bo trzeba bedzie co chwile zmieniać. Wiec zostają dresy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dresy po domu są najlepsze. U mnie właśnie dziś rano odpadły przedostatnie dżinsy, zostały tylko jedne, takie najbardziej elastyczne. Jutro usg genetyczne. Jak będzie wszystko ok to pozwolę sobie myśleć że może ta ciąża jednak jest realna i ściągnę jeansy ciążowe z najwyższych polek w szafie. Pamiętam jaka to wygoda! Mam nadzieję, że nadal na mnie dobrze leza!
A wy ubieracie już brzuszki w spodnie ciążowe? Mam na myśli na wyjście, a nie w domku.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aśka Grubaśka- superowy brzuszek :)) a takie portki są the best, też w takich śmigam najczęściej

Jeszcze nie chodzę w ciążowych, ale na pewno jedną parę dzinów kupię. Na razie mieszczę się jeszcze w dwie pary, co prawda muszę rozpinać guzik ale jak jest pasek to nie widać ;)
 
rjoanka Ja jeszcze nie chodzę. Kupiłam sobie nowe dżinsy, o rozmiar większe niż reszta spodni, ale już powoli tez mnie cisną. Na razie pochodzę w dresach i sukienkach, a dopiero pozniej cos kupie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam duzo czarnych materiałowych spodni. Takie najbardziej lubie i takie czesto nosilam przed ciaza i super sprawa [emoji3] nie musze jak narazie niczego kupowac [emoji4] w new yorkerze jest takich sporo z grubego rozciagliwego materialu

 
reklama
Ale wiecie, czy teraz czy potem kupi się ciążowe to nie ma większego znaczenia, bo najczęściej starczaja już do końca, a nawet na kilka miesięcy po ( bo tylko w nie wchodzi "nowe" ciało i nie uciskaja blizny po CC). Więc nie ma co czekać z zakupami i męczyć się w za ciasnych spodniach. No chyba ze tak jak ja czekacie z uwierzeniem w ciążę do genetycznego :-).

PS. W zeszłej ciąży kupiłam wszystkie jeansy ciążowe na allegro i olx z drugiej reki i polecam ten sposób! Ciążowe dużo łatwiej dobrać do figury niż normalne. Zwykle muszę przymierzyć kilkadziesiąt par zanim znajdę przyzwoite spodnie, bo mam tyłek, biodra i wąska w miarę talię. A ciążowe pasowały każde jedne. Jaka to była ulga!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry