reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
Witam Was :blink: Jestem tu pierwszy raz! Muszę powiedzieć na początek, że macie śliczne brzuszki a teraz i bobaski:blink:
Chciałam zapytać czy może któraś z was miała kolczyk w pępku? Mój brzusio powoli robi się wydęty i zastanawiam się kiedy go wyjąć bo nie chciałabym go zostawiać bo słyszałam, że dziurka się bardzo rozciąga. Może któraś z Was mi doradzi.
Pozdrawiam:blink:
 
Ja to samo gdzies w 10-12 tygodniu wyjelam i po ciazy nie wkladalam bo mi sie juz troche zrosla pozatym brzydko to wyglada taka blizna mi sie zrobila jakby
 
Witam Was :blink: Jestem tu pierwszy raz! Muszę powiedzieć na początek, że macie śliczne brzuszki a teraz i bobaski:blink:
Chciałam zapytać czy może któraś z was miała kolczyk w pępku? Mój brzusio powoli robi się wydęty i zastanawiam się kiedy go wyjąć bo nie chciałabym go zostawiać bo słyszałam, że dziurka się bardzo rozciąga. Może któraś z Was mi doradzi.
Pozdrawiam:blink:
hej, ja wyjęłam w 20 tygodniu, bo dziurka zaczynała się rozciągać, włożyłam z powrotem zaraz po porodzie i wszystko jest ok :-)
 
dddsk.jpg

ffffqh.jpg

ggges.jpg

hhhyq.jpg


Dziewczyny wstawiam fotki Michasia, od 3 dni stoi juz :p Ale samego go nie puszczam bo boje sie ze fiknie xD :p
Wpadne za kilka dni i poczytam co wy żeszcie tam naskrobałyscie od mojego ostatniego pobytu i wam odpisze bo teraz troszke malo czasu mam.
Buziaki dla was i dzieciaczków
 
Kochana absolutnie go nie puszczaj ani go za dlugo nie trzymaj jak stoi bo on jeszcze za slabe kosci ma. mi tak lekarz powiedzial jeszcze z miesiac sie wstrzymywac za dlugo zeby dziecko nie stalo.
A wogole to michas juz duzzyyy fajny bobas :* :)
a ty jak sie masz?

to i ja dodam nowe foty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
artystka a on już stanął ? bo na pierwszej fotce wygląda że jest na etapie podnoszenia się na rączkach tzn.do raczkowania się będzie zbierał a na 2 hmm

i my coś nowego damy


 
Ostatnia edycja:
Do góry