reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

reklama
Madzia24, dzięki bardzo. W innej części forum swego czasu napisałaś, że miałaś znieczulenie w Wojewódzkim. Możesz coś bliżej powiedzieć (kto, jak , za ile) Mój GG 8392410.
 
Coś Lutóweczki niezbyt chętne są ostatnio do pokazywania swoich brzuszków :-(

A ja właśnie załozyłam dla naszej Milenki fotobloga... i TUTAJ będę wrzucać na razie zdjęcia brzuszka, a później fotki małej jak już się urodzi :happy:
i zachęcam Was do tego samego... zawsze potem można taką swoją stronkę znajomym pokazać :tak:
Myślałam na początku żeby w ogóle stronę zrobić o małej, ale chyba mi się nie chce :-p


 
A w ogóle Lutóweczki Drogie, to pokazałybyście się w całości, tzn razem z buźkami :happy: od razu wtedy jakoś inaczej się pisze jak wiadomo jak wygląda osoba po drugiej stronie :tak:
 
Och dziękuję pięknie susumali! :zawstydzona/y: :laugh2: To miało być na zachętę dla Was... wklejajcie swoje zdjątka! :tak:
 
ja przysiegam ze tej karty nie mam i jakos nigdy mi nie jest po drodze aby zajsc do Media MArkt i kupic....mea cupla mea culpa...ale jak kupie karte to cos wstawie i tez inne Mamusie namawiam bo fajnie jak wiemy jak wygladamy...
 
A ja tak ostatnio popatrzyłam na śliczny brzusio kasiad i ....po chwili zorientowałam się,ze ja nie mam prawie wcale zdjęc z moim brzuszkiem :tak: Mówie męzowi a on, ze faktycznie mam malutko i ze musi mi dużo zrobić,zebyśmy mieli pamiątke... tylko,że ja to musze sie jakoś nastawić psychicznie na fotki, bo nie lubie siebie na zdjeciach:no:
Ale jak już coś ładnego wyjdzie to wam lutóweczki wkleje - jak się oczywiście naucze wklejać zdjęcia - bo z suwaczkiem tydz.sie męczyalm :-D:laugh2:
 
Joasiek też juz o tym myslałam, żeby brzusie były z mamusiami a nie takie jakby same :tak::-D Bo to róznie sie pózniej wydaje...ja np myślalam ciagle,ze jestes blondynka, ale dlaczego?- nie wiem..ładna mamusia i ładny brzusio :-D:tak:
 
reklama
Joasiek, slaiczna z ciebie mamunia!!:tak: nie wiedziec czemu ja tez myslalam ze ty jestes blondynka:laugh2: :-D :laugh2:

tez musze sobie taka fotke strzelic, ale poki co to macie moja buzke na avatarze:-p
 
Do góry