reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

mysia23: nie przejmuj się... ja też bardzo nie lubię siebie na zdjęciach. Na szczęście są cyfrówki, więc z 30stu fotek mozna zawsze coś wybrać, a reszta zazwyczaj ląduje w koszu :-p
lil kate: avatarek masz śliczny ale stanowczo za mało Cię tam widać! :-p

Wiecie, kiedy byłam mała zadałam mojej mamie pytanie: "mamusiu, a ty nie zabrałaś mnie z domu dziecka?" Nie wiem skąd się u mnie wtedy wziął taki pomysł :confused: ale pamiętam że tak właśnie było i wtedy moja mama wyciągnęła album i pokazała mi swoje zdjęcie z wieeelkim brzuszkiem. I w ten sposób właśnie dowiedziałam skąd się wzięłam na tym świecie :happy:
Może za kilka latek w ten sam sposób będziemy uświadamiac nasze pociechy :happy:
 
reklama
nie wiem czy mi się uda ale załączam swoje zdjęcie. Trochę głupią minę na nim zrobiłam ale co tam:-) chodzi o brzuszek...
 
sliczne domki waszych dzidzów takie malutkie zgrabniutkie a nie jak moj ogromny .
jak maz sie obudzi to go poprosze o zrobienie mojegoe domku to wkleje a to juz chyba było z 31 tydzien
 
no to teraz ja troche powklejam fotek:tak:
201b625aacb2d0ceaf9cc08b92e7de36,5,19,0.jpg

15ef7a23311ce211233d32e4cad606e1,5,19,0.jpg

a to moj synek jemu spodobal sie brzuszek mamusi i tez taki chce;-)
38a88cc573f410da7ccf52db72e404be,5,19,0.jpg
 
no nie nastepna lutowka taka zgrabniutka ja taki brzuszek miałam w 20 tygoniu chiba
jestescie przesliczne i no i synek tez ma calkiem dorodny brzusio

moj synek ostatnio powiedział mojej szwagierce :
skakał po niej i dokuczał (a ona tez w ciazy)
ja mowie zeby przestał bo ciocia ma dzidzie w brzuchu
a on na to : to dlaczego ma taki mały brzuch ? skoro tam jest dzidza
i ze ja kłamie bo jak by była tam dzidza to miała by taki jak mama duzy brzuch
 
ja wczoraj tez probowalam sie sfotografowac ale cos mi nie wyszly zdjecia (za ciemno juz bylo). moze dzisiaj cos lepszego wyjdzie:tak:
 
reklama
Do góry