reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

reklama
dziekujemy i czekamy na zdjęcia pozostałych pieknych brzuszków!!!
Zgrabny czy niezgrabny - każdy jest piękny, biorąc pod uwagę co sie w nim kryje:-)
Mój brzuch wcale nie jest taki mały - dzisiaj byłam u lekarza i moja gin. powiedziała, patrząc na mój brzuch, że chyba duże dziecko urodzę(jutro zobaczymy jaka duża już Tosia jest, bo idę na usg).Pewnie będzie dzidzia duża- ja ważyłam 4100 jak sie urodziłam, a moja mama 5 kg. A to podobno tak przechodzi rodzinnie...
 
OK, wątek zamiera, więc spróbuję go podnieść, bo faktycznie fajny jest ;-). To ja w 34 tc (mam nadzieję, że uda mi się wkleić zdjęcie :blink:).
 
Kobietki kochane - w ciąży wszystkie jesteśmy tak piękne jak nigdy :tak:. To dlatego, żebyśmy mogły z dumnie uniesioną głową pokazać wszystkim jakie jesteśmy szczęśliwe :laugh2:
 
Madzik79 ślicznie wyglądasz!!! :tak: :happy: Zgrabniutka mamusia z Ciebie ;-) I w końcu nie będę Cię myliła z innymi mamusiami, a zwłaszcza właśnie Madzie mi się zawsze myliły i te mamusie które mają cyferki w nicku ;-)
Kobitki pokazujcie swoje buźki i swoje brzuszki! :tak: :-D
 
Oj dziewczyny, jak tak wklejacie swoje zdjęcia i na nie patrzę, to chyba swojego nie wkleję, bo ja ani ładniutka, ani młodziutka ani tym bardziej zgrabniutka. Lepiej nie będę Was straszyc :eek:
 
nie pitol :wściekła/y:jaka ty nie ładna i nie młoda juz widziałysmy kawałek mamuski z kotkiem wtle i niczego sobie babeczka z ciebie :tak::-)
 
reklama
Do góry