reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

No właśnie też mi się wydaje że jakiś taki... malutki :-( i troszkę się tym martwię, bo od ponad miesiąca chyba wcale nie urósł.. dziwne :eek: Ale czuję jak dzidzia rusza się coraz mocniej, więc chyba wszystko jest ok. Pocieszam się tym, że już za tydzień wyczekane usg :-)
I tym, że ja mam juz chyba taką urodę, że nigdy nie tyłam na brzuchu. Zawsze był płaski nawet gdy miałam sporą nadwagę, to tłuszczyk odkładał mi się wszędzie tylko nie na brzuchu.. może dlatego teraz nie jest duży.
Pooookaaaażcie swoje piłeczki :-D
 
reklama
czesc roza juz cie wpisalam na nasz liste lutoweczek ja tez narazie nie przytylam za wiele bo tylko 0,5 kg ale brzuszek juz mi sie zaokraglil
czekamy roza na zdjecia i wpadaj czesciej na forum bo luty 2007 cos cichy jest :laugh: :p trzeba wreszcie rozruszac nasze mamuski
Miło mi gościć tutaj.Zawsze obserwowałam brzuszki forumowiczek,lubiałam czytać jak i wspólnie przeżywać z forumowiczkami rosnące w nas życie.Akurat dziś kończy mi się 22 tydzień ciąży,brzuszek spory.Termin przypada mi na 27 lutego.Pozdrawiam gorąco wszystkich i do następnego razu.Gosia
 
No to pięknie, mój też już o wiele większy niż jeszcze 3 tygodnie temu :tak:
Tylko czemu nie chcecie pokazać swoich piłeczek, hm? :-p
 
sliczne sa te wasze brzuszki
jak tak je sobie ogladam to uważam, że mój jest jakiś taki niewymiarowy... :dry:
zdjęcie zrobione dzisiaj:
 
reklama
Miło mi gościć tutaj.Zawsze obserwowałam brzuszki forumowiczek,lubiałam czytać jak i wspólnie przeżywać z forumowiczkami rosnące w nas życie.Akurat dziś kończy mi się 22 tydzień ciąży,brzuszek spory.Termin przypada mi na 27 lutego.Pozdrawiam gorąco wszystkich i do następnego razu.Gosia

hihi masz termin tak jak ja... aczkolwiek czuje ze malucha poznam pozniej.... :)
pierwszy tez sie nie spieszył :)
 
Do góry