bebzonik
Mamusia ślicznej Misi ;]
No to przynajmniej wiem, że nie tylko mój taki ruchliwy ;-) tylko jeszcze ta waga mnie przeraża:-) jeszcze 3 m-ce, ciekawe ile osiągnie pod koniecSłyszałąm, że brzuszek przy chłopczyku jest większy niz przy dziewczynce.. moj jest juz naprawde spory...
to wstawiaj fotke
Słyszałąm, że brzuszek przy chłopczyku jest większy niz przy dziewczynce.. moj jest juz naprawde spory...


![brzuch 1 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg brzuch 1 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg](https://fx1.bbstatic.pl/attachments/177/177517-3c047e346368f3b9ebabcc10f35d5153.jpg?hash=PAR-NGNo87)