reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budujemy nowy dom ...

mea nie lubię firanek, u mnie będą lniane zasłony i rolety, ale te ostatnie przydługie nawet u mnie są do zaakceptowania :)) to super że mamy rózne gusta i guściki inaczej byłoby nudno :) ciekawy motyw w łazience nad wanną i ten sam w ścianie, choć kolory totalnie nie moje. Ja lubię wszystko co ciepłe, ciepłe beże, brązy, brudna biel, ciepły szary itd.. ale to co widać na zdjęciach jakoś tak pasuje mi do Ciebie, choć znam Cię tylko z kilku zdjęc które zamieściłas na facebooku :)
 
reklama
powiem ci ze ja nie znose firanek z za duza iloscia dziubaniny ... falbanki czy inne takie odpadja w przedbiegach ... mam wlasnie albo proste panele, albo roletki a jesli juz cos innego to prosta marszczona firanka ... niestety nie moge sobie pozwolic na zycie bez firan bo po pierwsze moj maz dostalby szalu a po drugie wystarczajaco duzo widac przez duze okna i wcale nie chce zeby wscibscy sasiedzi widzieli wiecej !! sasiedzi z przeciwka nie maja firan i marudza ze ciagle ktos im w okna zaglada ... ja bym tak nie mogla ...

a firany na przelotkach to bylo moje marzenie ... rok sie do nich zabieralam i w koncu mi sie udalo ... nie bylo latwo ale motywowalam sie tym ile zaplacilabym za gotowe (do moich 3 okiem ponad tysiaka!!!! a mi wyszlo niecale 300)
 
powiem ci ze ja nie znose firanek z za duza iloscia dziubaniny ... falbanki czy inne takie odpadja w przedbiegach ... mam wlasnie albo proste panele, albo roletki a jesli juz cos innego to prosta marszczona firanka ... niestety nie moge sobie pozwolic na zycie bez firan bo po pierwsze moj maz dostalby szalu a po drugie wystarczajaco duzo widac przez duze okna i wcale nie chce zeby wscibscy sasiedzi widzieli wiecej !! sasiedzi z przeciwka nie maja firan i marudza ze ciagle ktos im w okna zaglada ... ja bym tak nie mogla ...

a firany na przelotkach to bylo moje marzenie ... rok sie do nich zabieralam i w koncu mi sie udalo ... nie bylo latwo ale motywowalam sie tym ile zaplacilabym za gotowe (do moich 3 okiem ponad tysiaka!!!! a mi wyszlo niecale 300)


ja wieczorem zawsze będę mogła zasłonić zasłony lub opuścić rolety, więc firany nie są niezbędne :) ale luz, tak jak pisałam, kwestia gustu :) no i fajnie ze masz taki talent ja nie umiem szyc nic a nic
 
znalazlam jeszcze kuchnie :)

abc5b3aea0645bdd7105104365c16e78,10,19,0.jpg


4ae0855e68c6445552863298e76fba42,10,19,0.jpg
 
skoro lubicie oświetlenia to wrzucę Wam moją aktualną kuchnię, zaznaczając że to był projekt mojego męża gdy mnie jeszcze nie było :) więc nie jest to moj styl.. :)zdjęcie(5).jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie(5).jpg
    zdjęcie(5).jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 129
  • zdjęcie(5).jpg
    zdjęcie(5).jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 155
Piękne macie mieszkania:) Ja mieszkam w bloku i nie inwestujemy w mieszkanie bo czeka na nas dom u teściów a jest tak zapuszczony, że tam będzie trzeba przeprowadzić generalny remont a na to trzeba będzie wygrać w totka albo wziąźć kretyd tylko dla mojego m to wszytsko jedno jak się mieszka to len do potęgi także wszytsko na mojej głowie, ja to bym malowała, przestawiała, chociaż to ale On a po co a na co. Nie wiem jak nie zmieni się i jak powie że mam mieszkac w domu u jego straszych( oczywiście z nimi już mieszkałam i już nie zamierzam) i nic nie zrobi tylko będzie mi kazał mieszkac wtym syfie to pójdzie tam mieszkac sam, bez kitu.
 
a powiedz mi jak jest z utrzymaniem w czystosci tych czarnych frontow ? bo ja bardzo takie chcialam ale wlasnie balam sie ze bedzie na nich widac kazdy palec ... biale jesli o to chodzi sa mega dobre !!! tylko jak sie faktycznie zachlapie to widac :)
 
reklama
a powiedz mi jak jest z utrzymaniem w czystosci tych czarnych frontow ? bo ja bardzo takie chcialam ale wlasnie balam sie ze bedzie na nich widac kazdy palec ... biale jesli o to chodzi sa mega dobre !!! tylko jak sie faktycznie zachlapie to widac :)



czarny jest tylko jeden front na szczęście :) ten przy płycie do gotowania, pozostałe sa pomarańczowe a na dole wszędzie to są lustra, a przy wyspie to jest podświetlona szyba matowa. Także co tu owijać w bawełnę, codziennie uzywam duże ilośći papieru kuchennego i płynu do szyb hehehe :)) ale przynajmniej tłuszcz mi się nie zbiera bo codziennie musze przetrzeć :)) ale w zyciu sama sobie takiej kuchni nie zrobię, choć znajomi się zachwycają jak cudownie podświetlona itd :))
 
Do góry