reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka antykolkowa

Baby-D

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
124
Dziewczyny,
Jakie polecacie butelki antykolkowe? Takie, żeby maluch musiał się namęczyc przy piciu i nie rezygnował z piersi :)
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny bardzo dziękuję za wskazówki. Kupiliśmy butelki MAM i faktycznie jest wielka różnica względem poprzednich - Synek nie oblewa się cały mlekiem, jak przy poprzednich, zdecydowanie mniej cierpi po jedzeniu.
Aguu, dziękuję! Na technikę teraz też zwracamy większą uwagę :)
Dziewczyny,
Jakie polecacie butelki antykolkowe? Takie, żeby maluch musiał się namęczyc przy piciu i nie rezygnował z piersi :)
Ja miałam przy synu Avent a że był tylko na piersi to odzieciczyla córka. Na początku nie akceptowała, zaczynaliśmy z butelką MAM, która bardzo polecam, najlepiej się sprawdziła, później podsuwałam aventa i do dziś tylko te butelki mamy.
 
Napewno jest dużo fajnych, ja mogę powiedzieć jakie mi się nie sprawdziły: babyono i chicco w których się ciągle smoczek zasysał oraz haberman w którym system raz działał raz nie. Dla mnie numerem jeden były butelki mam :) a przy tej dzidzi chce spróbować lansinoh ( dotykałam smoczki są super miękkie)
 
Jeśli macie to Dr Browns. Warte swojej wagi w złocie.
Dwojke dzieci wykarmiłam nimi i dosłownie na palcach jednej ręki mogę policzyć kolkopodobne epizody..
 
Córkę wychowałam na Dr Brown's , a synka teraz jak muszę zostawić z mężem to mam butelkę z herobility; nie odrzucił piersi i ogólnie super 🙂
 
Dziewczyny,
Jakie polecacie butelki antykolkowe? Takie, żeby maluch musiał się namęczyc przy piciu i nie rezygnował z piersi :)
Ja mialam Dr Browns, Avent i Medele, która jest podobno najbardziej do piersi podobna. Żadna z nich nie uchroniła przed odrzuceniem piersi.
Jeśli dokarmiasz po każdym karmieniu to maluch szybko zalapie, że z butelki jest łatwiej.
Przy drugim dziecku byłam mądrzejsza i butelkę dostaje 2 razy dziennie i póki co działa, bo nadal woli pierś.
 
reklama
reklama
Dziewczyny,
Jakie polecacie butelki antykolkowe? Takie, żeby maluch musiał się namęczyc przy piciu i nie rezygnował z piersi :)
Nie ma takiej, która da Ci taką pewność.
Ale jakąkolwiek wybierzesz musisz pamiętać o technice podawania butelki po prostu.
Są też alternatywne metody podawania mleka [emoji6]
IMG_20200709_174635.jpg
IMG_20200709_174647.jpg
IMG_20200709_174657.jpg
 
Do góry