reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelka z rurką

Świetny ten kubeczek z rurką, chyba się skuszę :tak:, bo obecnie kupiłam małemu kubek nie kapek Nuk'a ale nie za bardzo chce z niego pić. Sama próbowałam się z niego napić i naprawdę ciężko leci...
 
reklama
mOmma.pl

mamy taki. Design czad, fajnie rurka się chowa ALE butla upadla do piachu i kaplica nie mozna wyjąć rurki, miarka sie ściera po paru myciach. Uzywalismy miesiac i butelka wygladala jakby byla uzywana z conajmniej 3.
Zamowila NUBY dzisiaj kupek ze słomką pstryczek we will see
ja mam niekapka aventu z początku nie przypasił...wczoraj sobie sam wyjął z szafki i zaczał "pic" dolałam wody i pije tylko nie umie przechylic i ustnik wardawy ale idzie mu dobrze
 
obecnie kupiłam małemu kubek nie kapek Nuk'a ale nie za bardzo chce z niego pić. Sama próbowałam się z niego napić i naprawdę ciężko leci...
U mojego synka też nie przeszło, a podobno ten niekapek ma być dobry dla dzieciaków karmionych piersią. Nic z tego. I chyba też będę musiała spróbować kubka z rurką, bo się wkrótce przesiadamy na mleko modyfikowane, a synek nie tyka butelki :(
 
krulik najlepszego dla Potomka :)

fajny temat nam sie tutaj wyklul bo ja w sumie mam ciagle problem z trafieniem na odpowiedni niekapek
 
no właśnie kochane ja mam problem z niekapkiem my mamy z Lovi niby dobry a mały nawet nie śni z niego pić czasem tylko ale nie chętnie.Ostatnio dałam mu w zwykłej szklance jego soczku i słomkę włożyłam i ten od razu załapał że trzeba ciągnąć i ładnie pił.dlatego ja też chętnie kupie coś podobnego;-)
 
Drogba cieszę się, że pomogłam :-)

Krulik Najlepsze życzenie dla synka :-)

Co do tych kubków to wybór ogromny tylko ciężko dzieciom dopasować jakiś, bo mimo że nam wydaje się być odpowiedni to maluchy nie zawsze chcą pić z nich. Chyba metodą prób i błędów dojdzie się do właściwego.
 
reklama
U mojego synka też nie przeszło, a podobno ten niekapek ma być dobry dla dzieciaków karmionych piersią. Nic z tego. I chyba też będę musiała spróbować kubka z rurką, bo się wkrótce przesiadamy na mleko modyfikowane, a synek nie tyka butelki :(

Krulik, u mnie w kubku ten smoczek jest dziwny bo znajduje się na boku i jest przeźroczysty i w ogóle smoczka nie przypomina. W sumie to g... jakieś kupiliśmy i nie potrzebnie pieniądze się wydawało. Dlatego teraz wolę zapytać te babeczki, które mają i urzywają czegoś fajnego. Szukam tej butelki z rurką i nie mogę znaleść. Mogłybyście firmę polecić, bądź konkretną stronkę podać?
 
Do góry