reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga super :)
Ja sobie nie wyobrazam teraz nie miec dzialki....

Olka ciagle slysze ostatnio ze dzieci teraz ulewaja...pechowe roczniki jakies czy co hehe...ja tam nie wiem co to ulewanie przy jednym i przy drugim,jedno na piersi,drugie na proszkowym i nigdy sie nie zdarzylo...

Ja mam u dentysty wnet przy kazdej wizycie wrazenie ze mdleje,nawet jak ide na przeglad i saidam,nic mi snie robi a ja juz mokra i czarno przed oczami...siodemka mam jedna mam wyrwana a jak se przypomne jak mi rwal i nie dawal rady;/ brrrr.

Ja mam zamiar spadac w czwartek na dzialke wiec czekam na pogode ;)...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dentysta wrrr straszne!!! Już chyba wszystkich w Bydgoszczy odwiedziłam i jakoś żaden mi nie pod-pasował :-( Jedna babka leczyła mi "kanałowo" szóstkę wydałam 1200 bo niby tak dobrze miało być, że jakoś nowocześnie!!!! No i kilku tygodniach tę szóstkę musiałam usunąć!! Poszłam do Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej z polecenia koleżanki, której mama tam pracuje :-) no i miała rację, że dr Mucha ma ręce jak anioł :-) Mimo tego, że musiałam mieć szyte dziąsło nie było tragicznie!!!!Teraz ósemki czekają na wyrwanie ale jakoś nie mogę się zmobilizować, żeby pójść zawsze jakąś wymówkę znajdę!!
 
Ja jeżdżę do pani dr Możdżeń w Fordonie. Super sympatyczna babeczka i dobry fachowiec, tylko niestety się ceni.....

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Wygrałam konkurs sklepu z klockami:-D:-D:-D:-D! Pierwsze miejsce! Nagroda to pociąg z lego za 500zł prawie:szok::-D:-D:-D!!!!!!!!!! To moja najdroższa wygrana dotychczas! A gram nałogowo w różne konkursy. Poprzednio drugie miejsce w konkursie rysunkowym z dziećmi i wygrane figurki postaci z polskich bajek! Tak to ja lubię!!!:tak::-)

Jeeeeeeeeeeny jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Karola Gratki raz jeszcze :)!!!!!!!!!!!
Mega wygrana,super niespodzianka,wielka radosc normalnie ;DDD

A ja sie zamulalam ponad godzine na kanapie,teraz sie podnioslam i normalnie oczy mam na zapalki i cos bym zjadla,tylko pytanie coo??!!
Niech ten dzien sie juz skonczy...jeszcze zpol godziny robie wyra,powoli do mycia,kolacja...
 
Super Krolcia gratulacje ale frajda :-) LEGO uwielbiam hi hi
Ja w życiu nic nie wygrałam, no może poza tym jak moja babcia wysłała hasło krzyżówki na moje nazwisko :-)
 
reklama
Witam
Aga działeczka jak marzenie! I to budowlana jest! Znaczy jakbyście chcieli to domek w górę pociągnąć by można było? I mnóstwo miejsca dla dzieci....Zazdroszczę....:rolleyes:

No i znowu zimnica. Czerwiec a rano 7 stopni na termometrze. Kpina normalnie
 
Do góry