Rybcia_21
Fanka BB :)
Agnes może mąż pomyślał że Igorkowi będzie za ciepło w bodach i dlatego mu nie założył.
Mój też raz Dominice zamiast ubrać body i kaftanik to założył tylko kaftanik i na to śpiochy.
A dziś też mam taki dzień do kitu nic mi się nie chce.
Dobrze ze choć teraz Dominika śpi to mogę sobie spokojnie usiąść do kompa i poczytać i nawet herbatkę wypić.
Bo już nie pamiętam kiedy mi Dominika spała w dzień.Chyba już tydzień czasu jak nie dłużej w dzień nie chciała mi spać.
Mój też raz Dominice zamiast ubrać body i kaftanik to założył tylko kaftanik i na to śpiochy.
A dziś też mam taki dzień do kitu nic mi się nie chce.
Dobrze ze choć teraz Dominika śpi to mogę sobie spokojnie usiąść do kompa i poczytać i nawet herbatkę wypić.
Bo już nie pamiętam kiedy mi Dominika spała w dzień.Chyba już tydzień czasu jak nie dłużej w dzień nie chciała mi spać.
Czasem należy trochę przymknąć oko na niedoskonałości naszych facetów, bo przestaną w ogóle pomagać. Zresztą synuś napewno nie zmarzł, Agnes, bo dziś taki upał. Moja leży w samym pampku i cieniutkiej bluzeczce.
no ale wtedy sama delikatnie lub złośliwie to skomentuję i nagle mu sie przypomina ;-)