RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
KASIAD śliczna córunia!!!!
ja wstałam, zjadłam i ide spac
miłego dnia!!!
ja wstałam, zjadłam i ide spac
miłego dnia!!! Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
miłego dnia!!!
pozamykam co cenniejsze rzeczy hihi
jestem ciekawa co powie ... mam w domu wagę, więc jestem pewna, że przybrał na wadze, jak wychodził ze szpitala 25 lipca to miał 3040 a dzisiaj ma 4 kg
to chyba niezły wynik, jak sądzicie ?
